Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TIRANE ,PUNESOJME ASISTENTE

Po kërkojmë një Asistente të përkushtuar dhe te organizuar., GALERIA ETC

Botuar më 23/02/2024
60.000 leke/muaj

KERKOJ MESUESE PER AFTERSCHOOL

Qendra kurseve "SMART BRAINS" Kerkon mesuese per Afterschool ne arsimin fillor. Orari eshte 11:30-15:00 ose orari tjeter me i shkrutuar 15:00-17:00. Faleminderit!, Rruga Muzaket 87, Rezidenca Rainbow, Kullat Arabe, Don Bosko, Tirane (prane market "STAR")

Botuar më 12/09/2023

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Te jete e paster dhe e komunikueshme, Kodra e Diellit, Tirane

Botuar më 24/05/2023

KERKOJ PUNE SI MESUESE PRIVATE PER GJUHEN ANGLEZE

Kam pervoje ne mesimdhenie per te gjitha moshat dhe nivelet.Mesimi mbahet ne shtepine e cilit do qe shpreh gatishmeri per kete lloj kursi ose mund te zhvillohet online, Tirane

Botuar më 11/04/2023
1.000 lekecmimi/ore

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Te jete e paster dhe e komunikueshme

Botuar më 16/03/2023
)