Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DIPLOMIMI YT

Kursi nuk eshte I shtrenje, mungesa e diplomes te kushton me shume.Seanca online me s...

Botuar më 20/03/2019

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 20/03/2019

'HEQJE&VERIFIKIM ESPULSI (DEPERTIMI, APELASI, EKSPULS)

Zyra jonë bashkëpunon me shtetet përkatëse duke marrë të dhëna për çdo detaj për arritjen e qëllimit përfundimtar të heqjes së Denimit dhe në këtë mënyrë procedon edhe për heqjen, e emrit nga lista kombëtare e personave të padëshirueshëm SIS.Me respekt Av.Ardit ELBASANI

Botuar më 20/03/2019

'HEQJE&VERIFIKIM ESPULSI (DEPERTIMI, APELASI, EKSPULS)"

Zyra jonë bashkëpunon me shtetet përkatëse duke marrë të dhëna për çdo detaj për arritjen e qëllimit përfundimtar të heqjes së Denimit dhe në këtë mënyrë procedon edhe, për heqjen e emrit nga lista kombëtare e personave të padëshirueshëm SIS. Me respekt Av.Ardit ELBASANI. Kontakt, nr cel ose email

Botuar më 20/03/2019

DIPLOMIMI YT

Kursi nuk eshte I shtrenje, mungesa e diplomes te kushton me shume.Seanca online me studente shqipetare qe studiojne jashte vendit., Ndiqni pershtypjet e studenteve dhe maturanteve ne facebook tek Diplomimi Yt

Botuar më 20/03/2019

MODA NE FOKUS QENDRA E STILISTEVE SHQIPTARE STARTON ME KURSET E DIZANJIT NE FUSHEN E MODES KOHEZGJATJA 6 MUAJ-1 VIT /3 HERE NE JAVE /KURSET JANE 3-5 ORE/DITE.KURSANTET SHOQEROHEN ME VERTETIM DHE REFERENCE NGA QENDRA PER REZULTATIN E KURSIT.

1-Fashion Design skicues ,Ilustrator,modelist shambllonesh,prestar ,rrobaqepes 2-Qendisje Haute Couture me grep ne tavolina tambur per fustane nusesh dhe aksesore,felt., 3-Kursi i aksesoreve per Canta,Kapele,Kepuce,aksesore Veshjesh,Argjendari & Metal 4-Grafik Design,Brandim,Logo,Reklama,Promocione Rregjistrohu

Botuar më 18/03/2019