Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET MESUESE ME EKSPERIENCE

Per nje djale 7 vjec ne klase te dyte. Kerkojme mesuese me eksperince, si dhe ne gjuhen Angleze, per mesimet e pasdites 17:00 me 20:00. Nga e hena ne te premte., Banesa jone eshte ne Tirane te Re re ngjitur me Garden.

Botuar më 19/10/2020

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 15/10/2020
)