Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE

Te jete e komunikueshme , per me shume informacion kontaktoni ne numrin e poshte shenuar, perballe plazzas

Botuar më 27/05/2020

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Te jete e paster dhe e komunikueshme

Botuar më 25/05/2020
)