Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Rruge kryesore | 300 M2 | 850.000 Euro

OKAZION !!!!!! Shitet objekt biznesi 3 kate ne rrugen kryesore ne Bulevard., 300 M2, 3 banjo

Botuar më 30/11/2020
850.000,00 euro

VASIL SHANTO

Buze bulevardit, ngjitur me shkollen | 66.5 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzstues teper te mirembajtur me tulle, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me arredim cilesor, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Investim i mire per qeradhenje si per apartament po dhe per biznes per shkak te aksesit dhe vizibilitetit nga rruga kryesore

Botuar më 30/11/2020
66.500,00 euro

VASIL SHANTO

Buze bulevardit, ngjitur me shkollen | 66.5 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzstues teper te mirembajtur me tulle, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me arredim cilesor, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Investim i mire per qeradhenje si per apartament po dhe per biznes per shkak te aksesit dhe vizibilitetit nga rruga kryesore

Botuar më 30/11/2020
66.500,00 euro

PRANE VODAFONE, NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Prane Vodafone, ne rrugen Myslym Shyri | 65 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre e mobiluar, 65 m², me guzhine me vete, tualet, kondicioner, kati 1 ne nje pallat te ri., 65 M2, Property ID : 4261474 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
500,00 euro

UNAZA E RE

Buze Rruge | 70 M2 | 80.000 Leke

Jepet me Qira Dyqan , 70 m2 , Ne Unaze te Re, 70 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 30/11/2020
80.000 leke/muaj

BLLOK, RRUGA “SAMI FRASHERI”

Bllok, Rruga “Sami Frasheri” | 30 M2 | 40.000 Euro

Shitet ambjent dyqani, e pershtatshme per biznese te ndryshme, siperfaqe 30 m², me Hipoteke, gjysem bodrum me dritare, tualet, fasade xhami, me shkalle, buze rruge, i ndriquar me diell., 30 M2, Property ID : 4171107 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
40.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN D’ARK PRANE URES SE TABAKEVE

Bulevardi Zhan D’Ark prane Ures se Tabakeve | 48 M2 | 67.000 Euro

Shitet Dyqan-gjysme bodrum, bosh, buze rruges, siperfaqe 48 m² (me hipoteke), i rikonstruktuar totalisht, mundesi reklamimi, tualet me dritare. Aktualisht eshte i dhene me qera, 48 M2, Property ID : 4171177 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
67.000,00 euro

RRUGA QEMAL STAFA

Rruga Qemal Stafa | 19 M2 | 38.900 Euro

Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan, me siperfaqe 19 m2 me Hipoteke. Dyqani ndodhet ne katin e pare, fasad xhami per mundesi reklamimi. I pershtatshem per zyra avokatie, etj.Shitet 38.900 Euro, 19 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
38.900,00 euro

RR. STEFAN SHUNDI, AFER VILA L NE ASTIR

Rr. Stefan Shundi, afer Vila L ne Astir | 95 M2 | 142.500 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 95 m² (105 m2) me 2 Hipoteka, kati 0, verande 50 m²,1 tualet, orientimi Lindje – Jug., 95 M2, Property ID : 4171180 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
142.500,00 euro

DON BOSKO

Rruga Albanopolis | 150 M2 | 900 Euro

Don Bosko, Rruga Albanopolis, jepet me qira ose shitet Dyqan, siperfaqja 150 m2 me Hipoteke, kati zero ne nje pallat te ri, buze rruge. Dyqani eshte open space, por ka mundesi qe te ndahet ne dy ambjente 90 m2 dhe 60 m2.Jepet me qira 900 Euro ne muaj Shitet 1500 Euro/m2, 150 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
900,00 euro
)