Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI BAJRAM CURRI,

buze rruges kryesore | 46 M2 | 210.000 Euro

Shitet dyqan kati I, me hipoteke njesi, fasad xhami ballore 5.5m me fasad xhami anesore 9m, ne kend rruge, 46 M2, aktualisht me qera me kontrate afatgjate.

Botuar më 17/10/2021
210.000,00 euro

SHITET DYQAN RRUGA FORTUZI PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4171274)

Rruga Fortuzi, | 55 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe totale 55 m², buze rruge, fasade xhami, tualet, shume i pershtatshem per zyre avokatie, parukeri, kancelari. Cmimi 175000 euro., 55 M2, Property ID : 4171274 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
175.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE RRUGEN ALI DEMI NE TIRANE (ID 4271599)

Ali Demi, afer shkolles “1 Maji”, | 36 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, buze rruge kryesore, verande te shfrytezueshme, siperfaqe 36 m², kati perdhe, tualet, e rikonstruktuar totalisht, e pershtatshme per dyqane te ndryshme. Jepet me qera 300 Euro, 36 M2, Property ID : 4271599 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
300,00 euro

DYQAN ME QERA TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI NE TIRANE (ID 4271579)

Kompleksi Delijorgji | 45 M2 | 330 Euro

Jepet me qera dyqan, open space, siperfaqe 45 m², kati 0,tualet, kondicioner, fasade xhami, e pershatshme per biznese te ndryshme si market, kembim valute, sallon bukurie etj. Jepet me qera 40.000 Leke, 45 M2, Property ID : 4271579 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
330,00 euro

MEDRESE

MEDRESE | 22 M2 | 118.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe, 22 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Aktualisht eshte me qera.Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 17/10/2021
118.000,00 euro

STACIONI I TIRANES SE RE

STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE | 62 M2 | 275.000 Euro

Shitet dyqan te stacioni i fundit i Tiranes se ree cila ndodhet ne katin 0 me fasad xhami nga rruga kryesore.Aktualisht eshte me qera 1200 euro ne muaj.Dyqani ka siperfaqe, 62 M2, 1 banjo, gjendja: e re, Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 17/10/2021
275.000,00 euro

RR.E BARRIKADAVE

RR.E BARRIKADAVE | 57 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me sip.57 m2 me vendodhje te Rr.e Barrikadave.Dyqan ka fasad xhami nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin 0.Nje mundesi shume e mire investimi me prespektive.sip, M2, 1 banjo, Disponon certiffikate pronesie., 57 M2

Botuar më 17/10/2021
175.000,00 euro

RR.E BARRIKADAVE

RR.E BARRIKADAVE | 42 M2 | 125.000 Euro

Shitet dyqan me sip.42 m2 me vendodhje te Rr.e Barrikadave.Dyqan ka fasad xhami nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin 0.Nje mundesi shume e mire investimi me prespektive.sip, 42 M2, 1 banjo, Disponon certiffikate pronesie.

Botuar më 17/10/2021
125.000,00 euro

LIQENI THATE

LIQENI I THATE | 147 M2 | 441.000 Euro

Shitet dyqan komercial me siperfaqe 147 m2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Liqeni Thate.Dyqani ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar. Organizohet me fasade xhami me lartesi 5.5 m2.Dyqani ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara,pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster.SIP, 147 M2

Botuar më 17/10/2021
441.000,00 euro

21 DHJETORI

RR.KONGRESI I LUSHNJES | 40 M2 | 32.000 Leke

Jepet dyqan me qera me siperfaqe 40 m2.E pershtatshme per cdo lloj biznesi.SIP, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 17/10/2021
32.000 leke/muaj
)