Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZOGU I ZI, PERBALLE ME RING CENTER,

ngjitur me NBG, Universiteti Logus Albania Colege School, | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera Parukeri Klaudia, e kompletuar totalisht, sip, 20 M2, te kene liçence per ushtrimin e pozicionit dhe eksperience, pranojme edhe dy persona Estetiste (manikyr pedikyr). Çmimi

Botuar më 02/12/2020
15.000 leke

BRENDA TREGUT ÇAM,

ne rruge kryesore | 16 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, + 25m² ambient perpara dyqanit, i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Botuar më 02/12/2020
50.000 leke

RR. 5 MAJI, CONCORD CENTER

Rr. 5 Maji, Concord Center | 35 M2 | 115.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 35.50 m² (35.50 m2) me Hipoteke, kati 1 me ashensor, open space,e pershtatshme per : butik, sallon, showroom etj, 35 M2, Property ID : 4171186 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
115.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

perballe hotel Colosseo, tek hyrja e rruges se ambasadave | 100 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera dyqan, 100 M2, kati 1, i pershtatshem per klinike, bank, lokal, zyra, butik

Botuar më 01/12/2020
1.400,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 130 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 130 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. Me vetrate reklamimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 130 M2, Property ID : 4271482 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
1.200,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 129 M2 | 516.600 Euro

Shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 129.15 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. Me vetrate reklamimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 129 M2, Property ID : 4171185 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
516.600,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 75 M2 | 650 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 75 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. Me vetrate reklamuese, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 75 M2, Property ID : 4271481 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
650,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 75 M2 | 650 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 75 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. Me vetrate reklamuese, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 75 M2, Property ID : 4271481 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
650,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO, PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko, prane Kompleksit Arlis | 74 M2 | 298.200 Euro

Shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 74.55 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. Me vetrate reklamuese, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 74 M2, Property ID : 4171184 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
298.200,00 euro

NE UNAZE

PERBALLE MONDIALIT | 65 M2 | 15.700 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me fasade xhami 4.5m, dhe lartesi 5 m

Botuar më 01/12/2020
15.700,00 euro
)