Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI TIRANE

Ali Demi Tirane | 34 M2 | 58.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi tek ish Uzina gjeologjike SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyq...

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo llo...

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

TEK BLLOKU

rruga : Pjeter Bogdani | 20 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, i kompletuar , kondicioner , tualet , vitrinat xham

Botuar më 28/05/2020
45.000 leke/muaj

QENDER, RRUGA MINE PEZA

Qender, Rruga Mine Peza | 35 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Dyqan, open space, bosh, siperfaqe 35 m², kondicioner, tualet, buze rruge, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si klinike dentare, zyre noteriale, zyre avokatie … etj., 35 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4271418

Botuar më 28/05/2020
550,00 euro

LAPRAKE

jepet me qera | 30 M2 | 2 Euro

Kati I,, 30 M2

Botuar më 28/05/2020
2,00 euro

MISTO MAME

prane Spitalit Amerikan 3, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, sebashku me tre vende parkimi

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

SUPER OKAZION!!!NE BLLOK

shitet | 50 M2 | 350.000 Euro

Dyqan me Sip, 50 M2, Buze rruge. Me dokumente te rreullta pronesie. Aktualisht i dhene me qira 1200 euro/muaj.

Botuar më 28/05/2020
350.000,00 euro

RRUGA GJIK KUQALI PALLATI 2 SHKALLA 3 AP 2

prane farmaci Nika | 20 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqani,ndodhet buze rruges kryesore,per shume vite ka funksionuar si dyqan veshjesh.Drita uje 24 ore., 20 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke

YZBERISHT

tek KMY-ja | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, Me hipoteke, brenda ka dhe nje frigorifer banak freskues ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 28/05/2020
60.000,00 euro

RR. NDRE MJEDA

ne Kryqezim me Rr. Frosina Plaku | 73 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan, 73 M2, Aktualisht me qera 80.000leke si market+70m² bodrum, me certifikate njesi. Cmimi me bodrum 180.000 Euro dhe pa bodrum

Botuar më 28/05/2020
150.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT

ne zone te mire | 41 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan, 41 M2, me hipoteke. Aktualisht me qera 60.000lek neto

Botuar më 28/05/2020
150.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

shitet | 48 M2 | 230.000 Euro

Dyqan, 48 M2, me hipoteke

Botuar më 28/05/2020
230.000,00 euro
)