Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA BARDHOK BIBA

prapa 15 kateshit | 52 M2 | 156.000 Euro

Shitet dyqan, 52 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktualisht i dhene me qera me kontrate

Botuar më 27/06/2019
156.000,00 euro

RR. SHEFQET MUSARAJ

mbrapa ish-poicise bashkiake | 100 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 100 M2, i rregulluar, me tualet brenda, sistem qendror kondicionim-aspirimi

Botuar më 27/06/2019
1.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

RRUGA PETRO KORCARI | 15 M2 | 23.000 Euro

Shitet dyqan, 15 M2

Botuar më 27/06/2019
23.000,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

RRUGA G.W. Bush, | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, me tualet, me kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 27/06/2019
500,00 euro

OFERT!! RR. “4 DESHMORET”, 200M MBI GJIMNAZIN PARTIZANI,

ne pallat te ri, shitet njesi sherbimi, e cila ndodhet gjysem kati -1, | 210 M2 | 210.000 Euro

Aktualisht lokal “Bar Club Wine Zetta” me hipoteke dhe i kompletuar, aktualisht ne pune. Sip. totale, 210 M2, dere hyrje dhe dritare direkt nga trotuari i rruges kryesore. I pershtatshem per cdo lloj biznesi duke mare ne konsiderate pozicionin e favorshem qe ka prane qendres se Tiranes.

Botuar më 27/06/2019
210.000,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 55.5 M2 | 24.975 Euro

Shitet dyqan, 55.5 M2, 1 banjo, Me hipoteke. Uje dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit.

Botuar më 26/06/2019
24.975,00 euro

RRUGA DIBRES,

perballe Shkolles Bashkuar | 100 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 100 M2, kati 1, gjendja: e mire, + 50m² ambjent i jashtem, aktualisht zgare Peshku me ambjent per tavolina, mund te blihet si biznes ose vetem ambjent me qera i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 26/06/2019
80.000 leke/muaj

RRUGA "ISLAM ALLA"

Ish Adidas, 30 m nga Myslym Shyri | 40 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, Pajisur me dhome zhveshje dhe tualet.

Botuar më 26/06/2019
50.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET

Te kryqezimi i rruges Riza Cerova | 13 M2 | 26.000 Euro

Shitet dyqan, 13 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/06/2019
26.000,00 euro

200 M NGA PAZARI I RI

Tek Zyrat e punes | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan., 80 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, eshte shume funksional per cdo lloj aktiviteti biznesi

Botuar më 26/06/2019
50.000 leke/muaj