Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI TIRANE

Ali Demi Tirane | 34 M2 | 58.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi tek ish Uzina gjeologjike SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyq...

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo llo...

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA, PRANE SELVISE

Selvia | 120 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qira ambient biznesi (dyqan) me siperfaqe 120 m², buze rruges "Siri Kodra", rreth 60 m larg nga kryqezimi i "Selvise" dhe rreth 70 m larg shkolles 9-vjecare "Siri Kodra". Dyqani eshte i perbere nga nje ambient i vetem sherbimi + nje depo & nje tualet. Dyqani ka fasade nga rruga rreth 6 m dhe shesh te shfrytezueshem perpara, 120 M2, 1 banjo, verande, Cel: 068 25 71 090

Botuar më 27/05/2020
60.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

pasticeri Flora | 16 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2

Botuar më 27/05/2020
2.000 leke

SAUK,

PERBALL ME AKADEMIN E POICISE | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 27/05/2020
25.000 leke

TEK BRRYLI,

prane stacionit te autobusit | 52 M2 | 65.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 52 M2, me tualet, kati I.

Botuar më 27/05/2020
65.000 leke

RRUGA E BOGDANEVE

Rruga e Bogdaneve | 40 M2 | 60.000 Euro

Shitet ambient zyre/dyqan, siperfaqe 40 m2, me Hipoteke, e mobiluar, tualet, kati o, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bisnese te ndryshme si, klinik dentare, noteri, zyre avokatie e etj., 40 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161016

Botuar më 27/05/2020
60.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Rruga e Bogdaneve | 100 M2 | 160.000 Euro

Shitet ambjent/dyqan komercial zyre Dublex, siperfaqe 100 m2, bosh, open space, tualet, kati o, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bisnese te ndryshme si call center, klinik, showroom etj., 100 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4171141

Botuar më 27/05/2020
160.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT -RRUGA BARDHYL,

ndodhet ne distance 20 metra nga rruga kryesore | 40 M2 | 50.000 Euro

Ambienti eshte ne katin 0 dhe eshte shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ofron mundesi reklamimi te biznesit pasi ka fasade xhami.Eshte i investuar i pajisur me kondicioner; orientim nga lindja duke siguruar diell gjate gjithe dites., 40 M2

Botuar më 27/05/2020
50.000,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

100m perpara rretrrotullimit, posta 8 | 20 M2 | 135.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, aktualisht i dhene me qera, me dokumenta te rregullta

Botuar më 27/05/2020
135.000,00 euro

NGJITUR ME SHKOLLEN VASIL SHANTO,

shitet | 66.5 M2 | 167.000 Euro

Dyqan, 66.5 M2, i rregulluar, aktualisht ne pune i ndare ne 2-dyqane, me hipoteke.

Botuar më 27/05/2020
167.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 6.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, ndertim, oborr perpara 1000m²+magazine 800m².

Botuar më 27/05/2020
6.000,00 euro
)