Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ALI DEMI

Mes brrylit dhe Ali Demit | 26 M2 | 30.000 Leke

Jepet dyqan me qera buze rruge kryesore, 26 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 24/11/2020
30.000 leke/muaj

UNAZA E RE ASTIR

Vila L | 95 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan, zoteron dhe 50 m² verande, 95 M2, 2 ambjente, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/11/2020
140.000,00 euro

RRUGA ROBERT SHVARC

PERBALLE QENDRES KRISTAL, ngjitur me Intermedica | 40 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 24/11/2020
400,00 euro

RR. RIZA CEROVA

afer shkolles se Kuqe | 40 M2 | 17.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje per qender masazhi, 40 M2, ambienti eshte i kompletuar

Botuar më 24/11/2020
17.000 leke/person

RRUGA FORTUZI

prane Shkolles Jeronin Derada | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet Ap 1+1 me sip 60 m2 me Hipoteke, kati pare ne pallat te Ri, i pershtashem per biznese te ndryshme, zyre ose banim, dy dhoma gjumi, aneks gatim ngrenie vec, tualet, korridor, orientim me diell, lihet bonus mobilimi, 60 M2, ID e Prones: 4171523

Botuar më 24/11/2020
60.000,00 euro

PRANE GJYKATES SE RRETHIT

ne pallat te ri | 40 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan i Ri i dhene me qera te mire si zyre,eshte me certifikate pronesie me sip. 40m2,kati i pare,buze rruge,me fasade xhami ,cepen ,punime cilesore dhe gipsi., 40 M2, ID e Prones: 4171534

Botuar më 24/11/2020
110.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

buze rruge | 48 M2 | 225.000 Euro

Shitet Dyqan me sip. 48 m2 me Hipotek, fasad 5m, qera shume te mire, 48 M2, ID e Prones: 4

Botuar më 24/11/2020
225.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane ish Diplomat 1 | 85 M2 | 39.015 Euro

Shitet Dyqan 85 m² me Hipotek, rresht i dyte, gjysem nen nivel, tualet, fasad xhami ne hyrje, me qepen, dyshemeja dhe muret te veshura me pllaka, e pershtatshme per lojra fati, bilardo, salle internet, punishte duralumini, etj. Shitet per arsye emigrimi, 85 M2, ID e Prones: 4171246

Botuar më 24/11/2020
39.015,00 euro

PRANE PROKURORIS TE RRETHIT

prane Rruges Mine Peza | 18 M2 | 54.000 Euro

Shitet Dyqan me sip. 18 m2, Hipotek, fasad xhami, tualet, 18 M2, ID e Prones: 4171518

Botuar më 24/11/2020
54.000,00 euro

PRANE VODAFONE, NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Prane Vodafone, ne rrugen Myslym Shyri | 65 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre e mobiluar, 65 m², me guzhine me vete, tualet, kondicioner, kati 1 ne nje pallat te ri., 65 M2, Property ID : 4261474 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/11/2020
500,00 euro
)