Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DYQANE ME QERA - TEK TREGUT ÇAM,

ne rruge kryesore | 23 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan ideale per cdo lloj biznesi me sip, 23 M2, 1 banjo, i sapo invest...

Botuar më 28/11/2022
600,00 euro

JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGE TEK STADIUMI DINAMO PRANE KOMUNES SE PARISIT! (ID 4271749)

Stadiumi Dinamo | 40 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m² tek stadiumi Dinamo prane Komunes se Parisit. Dyqani ndodhet ne katin 0 buze rruge dhe ka fasade xhami. Dyqani disponon edhe tualet. Cmimi 1200 euro., 40 M2, Property ID : 4271749 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
1.200,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 60.16 M2 | 1.500 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim.Kompleks ne rritje dhe zone perfekte. Ambjenti perfundon pas 6 muajsh., 60.16 M2, 1 banjo, gjendja: e re, Pallati eshte ndertim i ri.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argon.

Botuar më 06/12/2022
1.500,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 79.12 M2 | 1.980 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim.Ambjenti perfundon pas 6 muajsh., 79.12 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Pallati eshte ndertim i ri.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim.

Botuar më 06/12/2022
1.980,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 70.12 M2 | 1.750 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim., 70.12 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argoni.Ofrohet mundesi ndarje e ambjentit.

Botuar më 06/12/2022
1.750,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 51 M2 | 227.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Organizohet ne: Ambient Open Space dhe Tualet.Mund te perdoret per klinike,zyra,lokal,etj.Ndodhet tek Kompleksi Delijorgji, ne nje zone te re dhe te rehabilituar e cila eshte 100 m larg nga Unaza e Re si dhe ndodhet mes Rruges se Kavajes dhe Bulevardit Gjergj Fishta.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim., 51 M2, 1 banjo, Pallati eshte ndertim i ri viti 2022.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe. Ka termoizolim dhe izolim per akustiken.Dritaret jane triplex me gaz argoni

Botuar më 06/12/2022
227.000,00 euro

* BLLOK

Prane Ambasades Zviceriane | 110 M2 | 1.250 Euro

Jepet me Qira Dyqan ne Bllok te Ambasada Zviceriane. Ndodhet ne nje zone shume te favorshme per zhvillimin e biznesit tuaj., 110 M2, 3 ambjente, 2 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 06/12/2022
1.250,00 euro

* KAMEZ

Rruga Demokracia | 1.400 M2 | 9.800 Euro

Jepet Ambjent Biznesi Komercial me Qira ne rrugen ' Demokracia ' ne zonen e institutit ,Kamez.Ambjenti eshte i ndare ne dy hapesira, ne katin zero ka nje siperfaqe 868m2 dhe ne katin -1 qe ka nje siperfaqe prej 530m2.Ekziston mundesia edhe e dhenies se ambjentit ne siperfaqe te ndara , me te vogla.Ambjenti eshte i pershtatshem per supermarkete,qender tregtare etj.Ambjenti eshte ne faze ndertimi, 1.400 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka akses me rruget kryesore duke ju afruar te gjitha facilitetet per zhvillimin e biznesit tuaj me nje vendodhje lehtesisht te aksesueshme.

Botuar më 06/12/2022
9.800,00 euro

* RRUGA 5 MAJI

Rruga 5 Maji | 1.900 M2 | 6.000 Euro

Jepet Ambjent Biznesi me Qira te Rruga 5 Maji.Ambjenti organizohet ne 3 kate.Kati -1 eshte 800 m2,Kati 0 eshte 500 m2, Kati 1 eshte 600 m2.Ambjentet kane lidhje me shkalle dhe ashensor.Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi:per supermarket, kopshte,etj.Ka akses me unazen e madhe., 1.900 M2, 1 banjo, ashensor, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
6.000,00 euro

* BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Ministria e Jashtme | 70.5 M2 | 225.000 Euro

OKAZION!!! Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Bulevardi Gjergj Fishta, te Ministria e Jashtme.Organizimi:Aktualisht eshte i ndare ne disa ambjente por mund te behet edhe Ambjent Open Space; 1 Tualet. Ndodhet te Ministria e Jashtme, prane Bulevardit Gjergj Fishta. Ndodhet buze rruges kryesore dhe ambienti eshte i shfrytezueshem per reklamim.Zone perfekte per biznes., 70.5 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 06/12/2022
225.000,00 euro

* PAZARI I RI

Rruga Hoxha Tahsim | 38 M2 | 155.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) me vendodhje te Pazari i Ri. Dyqani eshte me siperfaqe 33m2. Organizimi: 1 ambjent Open Space dhe 1 tualet. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per zhvillim biznesi. Disponon Certifikate Pronesie., 38 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
155.000,00 euro
)