Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE XHAMISE NE ALI DEMI

Ali Demi prane Xhamise | 310 M2 | 186.000 Euro

OKAZION!!!!Ne Tirane ne Ali Demi prane Xhamise SHITET Dyqan me sip 310 m2. Ne katin ...

Botuar më 06/12/2023
186.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Rruga Don Bosko pa shkuar te Vizion plusi | 35 M2 | 88.000 Euro

Rruga Don Bosko pa shkuar te Vizion plusi,aktualisht eshte me qera Autoshkoll Shitje 88000€, 35 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2023
88.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,BULEVARDI ZOGU I PARE

ngjitur me Martenitetin e Tiranes perballe fakultetit te shkencave | 44 M2 | 110.000 Euro

Pallat i ri ,qender dyqanesh,ne katin e dyte te qendres,dyqani eshte i ndare ne dy dyqane,mund te jepet me qera per cfare do lloj zyrash apo biznese., 44 M2, totali i kateve 10

Botuar më 07/12/2023
110.000,00 euro

SELVIA

Prane Observatorit | 85 M2 | 116.000 Euro

Te Selvia , Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge 85m2 Tirane. ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te miradministruar me ashensor . Ka nje siperfaqe totale 85m2 nga te cilat siperfaqe njesie 31m2 siperfaqe verande 54m2 . ambienti eshte totalisht i investuar dhe ka sistem kondicionimi. Ambienti eshte me fasade xhami e cila te mundeson reklamim te mire te biznesit., 85 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2023
116.000,00 euro

DYQAN ME QERA - RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT (AFER TV KLAN)

Dyqan me qera - Rruga Kongresi i Manastirit (Afer TV Klan) | 80 M2 | 400 Euro

Dyqan me qera, me nje siperfaqe prej 80m2 ne katin e pare, perfshin nje banje dhe ka qene i perdorur si supermarket prej 15 vjet. I pajisur me te gjitha makinerite e nevojshme per nje market, ky dyqan eshte nje mundesi e shkelqyer per nje person qe deshiron te vazhdoje aktivitetin tregtare ne kete zone. Qeraja mujore prej 400 Eurosh eshte nje cmim i arsyeshem per nje hapsire te tille. VR777, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 07/12/2023
400,00 euro/muaj

DYQAN ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Dyqan me qera - Rruga e Kavajes | 100 M2 | 700 Euro

Ky dyqan me qera, me nje siperfaqe prej 100m2 ne katin e pare eshte nje hapsire e shkelqyer e cila mund te pershtatet per cdo lloj biznesi ne nje nga zonat me te frekuetuara te qytetit. Perfiton nga nje pozicion ne katin e pare, duke ofruar lehtesi aksesimi dhe nje prezantim te mirevizatuar per klientet. Me nje qira prej 700 eurosh. VR777, 100 M2, kati 1

Botuar më 07/12/2023
700,00 euro/muaj

SHITET AMBJENT BIZNESI TE “KALI I TROJES”,VLORË.

Te Kali I Trojës | 25 M2 | 35.000 Euro

Prona ndodhet në vijë të parë, në një zonë, me akses të mirë. Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet., 25 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, bosh, gjendja: e mire, Ambienti ndodhet në katin e pare dhe ka një sipërfaqe prej 25 m2. Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

Botuar më 07/12/2023
35.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE LAPRAKE (400 EURO/800EURO)

Laprake | 70 M2 | 400 Euro

Dyqani ndodhet ne Laprak dhe mund te perdoret edhe per biznes lloto. Esht Open Space dhe esht i pershtatshem per cfardolloj biznesi te mundshem ne baze te hapsires qe ka qe eshte 70m2.Cmimi : 400 Euro / MuajPer Lokal LLoto : 800 Euro / MuajPer nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin tone.VR077, 70 M2

Botuar më 07/12/2023
400,00 euro/muaj

SELVIA

Prane Observatorit | 42 M2 | 96.000 Euro

Te Selvia Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim 42m2. Ambienti ndodhet ne katin 0te nje pallati 11 katesh te miradministruar me ashensor . Ka nje siperfaqe bruto 42m2 dhe neto 40m2 .Ambienti eshte totalisht i investuar dhe ka sistem kondicionimi . Ambienti eshte i gjithi me fasade xhami . Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si :farmaci, klinika te ndryshme , laboratore te ndryshme., 42 M2

Botuar më 07/12/2023
96.000,00 euro

SELVIA

Prane Obsevatorit | 96 M2 | 190.000 Euro

Te Selvia Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim 96m2 Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te miradministruar me ashensor . Siperfaqe totale 96m2 ne te cilen 47m2 eshte siperfaqe dyqani dhe 49m2 siperfaqe verande . Me Kondicioner . Gjithe ambienti eshte me fasade xhami e cila te mundeson nje reklamim te mire te biznesit., 96 M2

Botuar më 07/12/2023
190.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE,PRANE MARTENITETIT TE VJETER

perballe fakultetit te shkencave te natyres | 42 M2 | 55.000 Leke

Pallat i ri ,ka qender biznesi,ndodhet ne kat te dyte,e pershtatshme per zyra ,ambjent biznesi.Eshte e ndare ne dy dyqane., 42 M2, kati 2, totali i kateve 7, gjendja: e mire

Botuar më 07/12/2023
55.000 leke/muaj
)