Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. MIKEL MARULI

NGJITUR ME QENDREN SHENDETESORE, UNAZA E RE | 45.5 M2 | 47.500 Euro

Shitet dyqan, 45.5 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 25/09/2020
47.500,00 euro

BLV. "GJERGJ FISHTA",

ne zone te mire | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, kati 1, i pershtatshem per zyre, etj.

Botuar më 29/09/2020
25.000 leke

RR. BAJRAM CURRI

Pallati Amfora, ngjitur me pallatin me shigjeta, | 53 M2 | 68.900 Euro

Shitet dyqan, 53 M2, kati 1, i pershtatshem per sherbime te ndryshme. Me hipoteke.

Botuar më 29/09/2020
68.900,00 euro

ASTIR

tek bar artisti ne rruge kryesore | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan me cmim okazion. I konceptuar Open space, nje tualet, buze rruge, ne nje zone me te gjitha facilitetet prane dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti butik, call centerm bar, furre buke etj, 70 M2

Botuar më 29/09/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

NGJITUR ME GJIMNAZIN QEMAL STAFA, RRUGE KRYESORE | 50 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ka funksionuar si Kancelari. I pershtatshme per zyra

Botuar më 29/09/2020
60.000 leke

KONGRESI MANASTIRIT

tek Pediatria, ngjitur me kliniken La Vita | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, pershtatet per biznese te ndryshme

Botuar më 29/09/2020
28.000 leke

RR. 5 MAJI

ngjitur me Concordin | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 50 M2

Botuar më 29/09/2020
20.000 leke

RRUGA DIBRES, SHKOLLA E BASHKUAR,

tek Pastrim Kimik Llagami, buze rruge (me mundesi per reklame anesore nga rruga) | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 70 M2, me 3 ambjente (1 salle ngrenie), kati 2 ne ambient katesh, 1 banjo, sistem ngrohje/ftohje, bosh, totalisht i rikonstruktuar, kondicioner, ndricim LED, vetrate.

Botuar më 29/09/2020
400,00 euro

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 65 M2 | 100.000 Leke

Dyqan me qira me siperfaqe 65 m2 me vendodhje tek 21 Dhjetori .Ndodhet ne katin 0 dhe eshte me fasade xhami .I pershtatshem per nje sere aktivitetesh., 65 M2, bosh

Botuar më 29/09/2020
100.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Ish Parku | 73 M2 | 155.000 Euro

Shitet dyqan me sip, 73 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Aktualisht eshte me qera 800 mije Leke ne muaj.Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 29/09/2020
155.000,00 euro

21 DHJETORI

Kryqezimi 21-shit | 65 M2 | 250.000 Euro

Shitet super dyqan tek 21-shi me sip, 65 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 29/09/2020
250.000,00 euro
)