Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo llo...

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

OKAZION!! TEK STADIUM DINAMO, BUZE RRUGE,

ne kend pallati | 27 M2 | 216.000 Euro

Shitet dyqan, 27 M2, aktualisht i dhene me qera tek Banka Credins me kontrate 10 vjecare. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 25/05/2020
216.000,00 euro

RR. FROSINA PLAKU

perballe shkolles Naim Frasheri | 60 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, Ambjent i pershtatshem per Lokal ose Klinike dentare. Mundesi per shitje per arsye emigrimi

Botuar më 25/05/2020
50.000 leke

LAPRAKE, RRUGA PANDI DARDHA

150m nga karburant kupola,mbrapa cerdhes nr.30 | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera ambjent 30m2,i pajisur me tualet, ne katin e pare pallat ekzistues., 30 M2, 1 banjo

Botuar më 25/05/2020
16.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit, perballe Ish-Ambasades Jugosllave | 47 M2 | 100.000 Leke

Jepet dyqan me qera ne vijen e pare te rruges se Durresit, me fasade xhami mundesi shume e mire reklamimi, me ndricim te mjaftueshem dhe i rikonstruktuar ne cdo detaje., 47 M2, 1 banjo

Botuar më 25/05/2020
100.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

PRANE ZYRAVE TE SIGMES | 50 M2 | 40.000 Leke

Jepet dyqane me qera, 50 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
40.000 leke/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Nuk bashkepunojme me agjensi. Aktualisht me qera 50.000 leke. Shitet

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

TEK ISH BLLOKU, RR "BRIGADA 8", BUZE RRUGE,

ngjitur me restorant Sushi, perballe Big Market | 25 M2 | 100.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Aktualisht ne pune Butik. Me hipoteke.

Botuar më 24/05/2020
100.000,00 euro

RRUGA E QELQIT

pallatet Derveni, Kombinat | 45 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, 1 ambjent, 1 banjo, mundesi shitje, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/05/2020
17.000 leke/muaj

MIDIS SHKOLLES SE KUQE DHE GJIMNAZIT PARTIZAN

Shkolla kuqe | 21 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ose ne shitje dyqani, i pershtatshem per parukeri Pallat i ri, 21 M2, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2020
1.200,00 euro/m²

RRUGA KRYESORE DON BOSKO

Jepet me qera dyqan 100 m2 | 100 M2 | 800 Leke

Dyqan me qera ne rrugen kryesore te don boskos me fasad xhami ne dy krahet, 100 M2, 1 banjo, verande, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2020
800 leke/muaj
)