Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "ELBASANIT", PERBALLE 7 XHUXHAVE,

tek mulliri vjeter | 46 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 46 M2, kati 1, 1 banjo, nderti i ri. I pershtatshem per zyra, klinik etj

Botuar më 28/01/2020
400,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

para konvikteve te ing. Ndertimi | 35 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar më 28/01/2020
35.000 leke

RRUGA ELBASANIT

mbrapa shkolles se mesme se Gjuheve te Huaja Asim Vokshi | 20 M2 | 240 Euro

Jepet me qera dyqan, 20 M2, bosh, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 28/01/2020
240,00 euro

RRUGA 4 DESHMORET

ne kryqezim | 16 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, kati 1, bosh, jepet per aktivitete te ndryshme

Botuar më 28/01/2020
15.000 leke

RR."ADEM JASHARI"

nr.10 | 40 M2 | 84.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, aktualisht funksionon si butik veshjesh,jepet edhe me qera 25000 leke

Botuar më 28/01/2020
84.000,00 euro

RR. "5 MAJI"

brenda Tregut te Medresese | 3.2 M2 | 11.000 Euro

Shitet dyqan, me qepen, 3.2m², dokumenta te rregullta, 3.2 M2, Aktualisht ne gjendje pune. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 28/01/2020
11.000,00 euro

TIRANE LIQENI I THATE

Tirane liqeni i thate | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan pallat i ri 70m2 siperfaqe e brendshme dhe verante., 70 M2, 1 banjo, Kati zero

Botuar më 27/01/2020
250,00 euro

DON BOSKO

kulla e arabit nr.3, | 38 M2 | 34.200 Euro

Shitetn 2 dyqane, 25m² dhe, 38 M2, jepen vec e vec ose te dyja se bashku.Me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
34.200,00 euro

MBRAPA HOTEL MONDIAL

ne zone te mire | 95 M2 | 120.000 Euro

Shiten dy dyqane bashke, 95 M2, me oborr

Botuar më 27/01/2020
120.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

ne rruge kryesore | 64 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar më 27/01/2020
190.000,00 euro
)