Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore, e gjitha e asfaltuar | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 30/06/2020
1.000,00 euro/muaj

RRUGA SULEJMAN PASHA

Afer Kafe Flora, Rruga Durresit | 16 M2 | 200.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, 1 ambjent, kati 1, bosh, gjendja: e mire, Dyqani eshte i larte dhe eshte ndare me dy kate te brendshme

Botuar më 05/07/2020
200.000 leke/muaj

UNAZA E RE

prane vila L | 95 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek bosh ne gjendje shum te mire ndodhet ne bllok pallatesh ndodhet ne katin O te pallatit ka dhe shtese 50m2 verande ne krah, 95 M2, 2 ambjente, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/07/2020
160.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

kompleksi siri | 80 M2 | 460 Euro

Jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj plus taksat. jane dhe dy garazhde ne dispozicion me nje kosto plus. info 0682287643, 80 M2

Botuar më 05/07/2020
460,00 euro/muaj

RR. SULEJMAN DELVINA

Stadiumi Dinamo | 9 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira dyqan, 9 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke/muaj

TE OXHAKU

Rruga 'Kongresi i Manastirit' | 92 M2 | 30.000 Leke

Dyqani ne nje pallat te ri. Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti., 92 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA YMER KURTI

Perball gjimnazit Petro Nini Luarasi | 27 M2 | 62.100 Euro

OKAZION / SHITET DYQANI ME SIPERFAQE 27 M2, ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. Ambienti funksionon si parukieri estetike dhe mund te shitet si emer. Nje mundesi e shkelqyer per tu shfrytezuar prej te interesuareve, dhe (profesionisteve) te kesaj fushe!, 27 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/07/2020
62.100,00 euro

RR. BARDHOK BIBA

ne zone te mire | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan dublex, 70 M2, 2 banjo, i pershtatshem per zyra, kurse, laborator etj

Botuar më 04/07/2020
35.000 leke

RRUGA SHYQYRI ISHMI, TIRANE

Xhamia e Tabakeve | 22 M2 | 25.000 Leke

Ambjent i pershtatshem per zyre, servis elektronik, dyqan etj. Ngjyre roze + bardhe., 22 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Banjo funksionale. Ndricim i kendshem.

Botuar më 04/07/2020
25.000 leke/muaj

OKAZION!! TEK STADIUM DINAMO, BUZE RRUGE,

ne kend pallati | 27 M2 | 189.000 Euro

Shitet dyqan, 27 M2, aktualisht i dhene me qera tek Banka Credins me kontrate 10 vjecare. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 04/07/2020
189.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Prane zyrave te sigmes | 50 M2 | 98.000 Euro

Shitet dyqane me hipoteke, 50 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/07/2020
98.000,00 euro
)