Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA DYQAN DUPLEX TE SHALLVARET PERBALLE TAIVANIT

Shallvaret | 46 M2 | 420 Euro

Okazion! Duplex me qera perballe Taivanit, 46 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
420,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA

Prane saj | 70 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per dyqan. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe jepet bosh., 70 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 03/12/2020
600,00 euro/muaj

RR. KAVAJES , MBRAPA QENDRES GLOBE

Rr. Kavajes , mbrapa qendres Globe | 42 M2 | 30.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 42 m² (42 m2) me Hipoteke, bosh, kati -1,1 tualet, punime gipsi., 42 M2, Property ID : 4171187 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
30.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

RRUGA PETRO KORCARI | 15 M2 | 22.000 Euro

Shitet ose kembehet dyqan, 15 M2, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 03/12/2020
22.000,00 euro

KOMUNA DAJT

Qesarak Dajt | 39.4 M2 | 23.640 Euro

Shitet dyqan, 39.4 M2

Botuar më 03/12/2020
23.640,00 euro

RRUGA E DURRESIT

NGJITUR ME GJIMNAZIN QEMAL STAFA, RRUGE KRYESORE | 50 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ka funksionuar si Kancelari. I pershtatshme per zyra

Botuar më 03/12/2020
4.000 leke

LIBRI UNIVERSITAR

rruga Vaso Pasha | 25 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan buze rruge i pajisur me kondicioner, 25 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 03/12/2020
500,00 euro/muaj

RR. "VASO PASHA", AFER LIBRIT UNIVERSITAR,

prane supermarket Shpar, buze rruge | 25 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 25 M2, ambient i rregulluar, me kondicioner.

Botuar më 03/12/2020
500,00 euro

RRUGA DIBRES (BUZE RRUGES KRYESORE)

Ndermjet Viles GOLD dhe MEDRESESE | 22 M2 | 121.000 Euro

Shitet dyqan buze rruges kryesore ne nivel me trotuarin, teresit i rikonstruktuar dhe me qera aftagjate (50 000 leke / muaj)., 22 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/12/2020
121.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES (PRANE 21 DHJETORIT(

Ish Parku Autobuzeve (kryqezim rruge KRYESORE & Semafor) | 113 M2 | 177.000 Euro

Shitet Dyqan 113 m2 NETO (135 m2 me te perbashketa), aktualisht dhene me qera afat gjate Italianeve per CALL CENTER., 113 M2, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/12/2020
177.000,00 euro
)