Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E DURRESIT

Prane Koloseut | 55 M2 | 500 Euro

Epet me Qera Dyqan , me siperfaqe 55 M2 , bosh , 1 tualet, i rikonstruktuar. Dyqani ndodhet buze rruge kryesore. Cmimi 500 €, 55 M2, ID:271322

Botuar më 03/03/2021
500,00 euro/muaj

QENDER

Prane Piramides | 25 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera Dyqan me siperfaqe 25 M2 , bosh , me fasade xhami , tualet , gjendja shume e mire . Mund te jepet per biznese te ndryshme si parukeri, agjensi udhetimesh, butik etj,. Cmimi 350 €, 25 M2, ID:261376

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

DYQAN MISHI NE SHITJE TEK KODRA E DIELLIT PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4171217)

Te Kodra e Diellit prane Big Market | 85 M2 | 100.000 Euro

Shitet dyqan mishi me hipoteke, siperfaqa 85 m², kati zero ne nje pallat te ri, i kompletuar me dhome frigoriferike, banak freskues, banak ngrires -20 grade, frigorifer mural, tualet, kondicioner., 85 M2, Property ID : 4171217 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
100.000,00 euro

NE LAPRAKE

tek Pro Credit Bank. | 60 M2 | 43.000 Euro

Shitet dyqan Me siperfaqe 40 m2 kati i pare dhe 20 m2 kati i dyte.Organizohet: •open space•1 tualet Ofrohet:• bosh/ i pa mobiluar •zone e populluar•me hipoteke•i shtruar me derraseCmimi : 43.000 EUR/TotalID KT 076, 60 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 03/03/2021
43.000,00 euro

JEPET AMBJENT DYAN PRANE CIRKUT TE TIRANES.

Jepet ambjent Dyan prane cirkut te Tiranes. | 65 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent Dyan prane cirkut te Tiranes. Me siperfaqe 65m2. Kati i 0 Organizohet: •1tualetOfrohet:• BOSH • ne kushte te mira•me PllakaCmimi qira 400 EuroCmimi shitje 160.000 EuroID EA 043, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro

SHITET DYQAN NE LAPRAKE TEK PRO CREDIT BANK.

Shitet dyqan ne Laprake tek Pro Credit Bank. | 60 M2 | 43.000 Euro

Shitet dyqan ne Laprake tek Pro Credit Bank. Me siperfaqe 40 m2 kati i pare dhe 20 m2 kati i dyte.Organizohet: •open space•1 tualet Ofrohet:• bosh/ i pa mobiluar •zone e populluar•me hipoteke•i shtruar me derraseCmimi : 43.000 EUR/TotalID KT 076, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 03/03/2021
43.000,00 euro

SHITET DYQAN 40M2 NE RRUGEN FRESK

prane Rr muhamed aliu | 40 M2 | 33.000 Euro

SHITET dyqan 40m2 ne rrugen Fresk prane Rr muhamed aliu Me siperfaqe 40m2. Kati 0Organizohet: •ambjent open space•1 tualet Ofrohet:• Bosh• ne kushte shume te mira Cmimi : 33.000€ID KD 041, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 03/03/2021
33.000,00 euro

RRUGA DIBRES (BUZE RRUGES KRYESORE)

Ndermjet Viles GOLD dhe MEDRESESE | 22 M2 | 121.000 Euro

Shitet dyqan buze rruges kryesore ne nivel me trotuarin, teresisht i rikonstruktuar dhe me qera aftagjate (50 000 leke / muaj)., 22 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
121.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES (PRANE 21 DHJETORIT(

Ish Parku Autobuzeve (kryqezim rruge KRYESORE & Semafor) | 113 M2 | 177.000 Euro

Shitet Dyqan 113 m2 NETO (135 m2 me te perbashketa), aktualisht dhene me qera afat gjate Italianeve per CALL CENTER., 113 M2, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
177.000,00 euro

JEPET AMBJENT DYAN PRANE CIRKUT TE TIRANES.

Jepet ambjent Dyan prane cirkut te Tiranes. | 65 M2 | 400 Euro

Me siperfaqe 65m2. Kati i 0 Organizohet: •1tualetOfrohet:• BOSH • ne kushte te mira•me PllakaCmimi qira 400 EuroCmimi shitje 160.000 EuroID EA 043, 65 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro
)