Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LINZE, RRUGA DALIP TOPI

Pallati prane Xhamise se Arte | 130.6 M2 | 124.070 Euro

Dyqani ne shitje ndodhet ne katin 0 te pallatit dhe eshte i aksesueshem me rrugen kryesore. I pershtatshem per Supermarket, Lokal, Showroom biznesesh te ndryshme etj., 130.6 M2, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 16/01/2022
124.070,00 euro

RRUGA 4 DESHMORET PRANE KRYQEZIMIT TE RRUGES RIZA CEROVA

Mbrapa shkolles 4 Deshmoret ngjitur me bar select | 13 M2 | 30.000 Euro

4 metra i larte me certifikate pronesie, 13 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2022
30.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE FAKULTETIT JURIDIK NE TIRANE (ID 4271153)

Bllok, prane fakultetit juridik | 165 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 165m², kati 0, buze rruge, bosh, i restauruar, 2 tualete, fasade xhami, i pershtatshem per bar, restorant, dyqan etj., 165 M2, Property ID : 4271153 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
1.300,00 euro

RRUGA DURRESIT

. | 30 M2 | 46.000 Euro

Shitet Dyqan me Hipotek, 30 m2, fasad xhami, ne rrug dytesore. Cmimi 46.000 Euro, 30 M2

Botuar më 16/01/2022
46.000,00 euro

ZYRE NE SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT PRANE MINISTRISE SE ARSIMIT (ID 4161052)

Ne Rrugen e Durresit prane Ministrise se Arsimit | 45 M2 | 88.000 Euro

Shitet Zyre, Me Siperfaqe 45 m² me Hipoteke, Kati 0 ne Pallat te Ri, Organizohet ne Open Space dhe Tualet, Me Lartesi 4 m, e Re, Fasade Zhami, Qepen Elektrik, Kondicioner, Tualet, I pershtatshem edhe per dyqan. Cmimi 88000 Euro, 45 M2, Property ID : 4161052 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
88.000,00 euro

DYQAN NË SHITJE PRANE SHESHIT WILSON NË TIRANË (ID 4171164)

Sheshi Wilson, afër LSI, | 120 M2 | 300.000 Euro

Shitet dyqan, rreshti dyte, sipërfaqe 120 m me Hipotekë, kati 0, kondicioner, 2 tualet, aktualisht i dhene me qera 1000 euro bruto. Shitet 300,000 euro., 120 M2, Property ID : 4171164 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
300.000,00 euro

SHITET DYQAN 36M2, TE KOMUNA E PARISIT , OSE JEPET ME QERA 30.000LEKE

Komuna e Parisit, Tirane | 36 M2 | 85.000 Euro

Vendodhja: prane rruges kryesore, 36 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: e re, • Zona: shume e populluar

Botuar më 16/01/2022
85.000,00 euro

DYQANE NE SHITJE - RRUGA JORDAN MISJA

Kompleksi Gener 2 | 70 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan tek kompleksi gener 2. Mundesi per duplex., 70 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/01/2022
150.000,00 euro

ZYRE NE SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT PRANE MINISTRISE SE ARSIMIT (ID 4161052)

Ne Rrugen e Durresit prane Ministrise se Arsimit | 45 M2 | 88.000 Euro

Shitet Zyre, Me Siperfaqe 45 m² me Hipoteke, Kati 0 ne Pallat te Ri, Organizohet ne Open Space dhe Tualet, Me Lartesi 4 m, e Re, Fasade Zhami, Qepen Elektrik, Kondicioner, Tualet, I pershtatshem edhe per dyqan. Cmimi 88000 Euro, 45 M2, Property ID : 4161052 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
88.000,00 euro

DYQAN NË SHITJE PRANE SHESHIT WILSON NË TIRANË (ID 4171164)

Sheshi Wilson, afër LSI, | 120 M2 | 300.000 Euro

Shitet dyqan, rreshti dyte, sipërfaqe 120 m me Hipotekë, kati 0, kondicioner, 2 tualet, aktualisht i dhene me qera 1000 euro bruto. Shitet 300,000 euro., 120 M2, Property ID : 4171164 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
300.000,00 euro
)