Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Rruge kryesore | 300 M2 | 850.000 Euro

OKAZION !!!!!! Shitet objekt biznesi 3 kate ne rrugen kryesore ne Bulevard., 300 M2, totali i kateve 3, 6 banjo

Botuar më 17/01/2021
850.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Rruge kryesore | 300 M2 | 850.000 Euro

OKAZION !!!!!! Shitet objekt biznesi 3 kate ne rrugen kryesore ne Bulevard., 300 M2, totali i kateve 3, 6 banjo

Botuar më 17/01/2021
850.000,00 euro

ALI DEM

rruge kryesore | 90 M2 | 125.000 Euro

Shitet super Barbershop ne Ali dem. I investuar deri ne detaje, me pune teper te kenaqshme. Nje mundesi shume e mire biznesi , si dhe investimi., 90 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
125.000,00 euro

DYQAN ME QERA RR. PERLAT REXHEPI, BLLOK NE TIRANE (ID 4271491)

Rr.Perlat Rexhepi, Bllok | 20 M2 | 380 Euro

Jepet me qera dyqan ,siperfaqe 20 m², bosh, open space,kati 0, buze rruge, tualet, punime gipsi, e pershtatshme per : zyra, studio te ndryshme etj., 20 M2, Property ID : 4271491 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2021
380,00 euro

ISH EKSPOZITA

Prane Gjykates | 70 M2 | 600 Euro

Jepet ambient i pershtatshem per cfaredolloj biznesi bosh pallat i ri me fasad xhami mundesi reklamimi, 70 M2, 1 ambjent, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
600,00 euro/muaj

PRANE SHESHIT WILSON

TEK RRETHRROTULLIMI, BUZE RRUGES KRYESORE | 55 M2 | 357.500 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, me hipoteke, i porsa rikonstruktuar

Botuar më 17/01/2021
357.500,00 euro

DYQAN PER QERA NE BLLOK!! BUZE RRUGES KRYESORE,

rruga "Vaso Pasha" | 80 M2 | 1.900 Euro

Jepet me qera dyqan, 80 M2, ndodhet ne katin 0, E pershtatshme per Biznese te ndryshme fale vizibilitetit te larte qe ka ne nder rruget kryesore te kryeqytetit. [email protected]

Botuar më 17/01/2021
1.900,00 euro

AMBIENT OPEN SPACE ME QERA, NE AFERSI TE SELVISE NE TIRANE (ID 4261486)

Ne afersi te Selvise | 163 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera ambient open space, siperfaqa 163 m², 2 tualete, kati 1 ne pallat te ri., 163 M2, Property ID : 4261486 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2021
1.100,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Tower Bridge | 32 M2 | 160 Euro

Rruga Dibres, tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qera Ambient Biznesi kryesisht per Dyqane te ndryshme, siperfaqe 32 m², kati i 1. Ambienti posedon tualet, me akses ne rrugen kryesore, mund te sherbej per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si berber, parukeri, klinike dentare, madje dhe zyra etj.Jepet me qera 160 Euro ne muaj., 32 M2, 1 banjo

Botuar më 17/01/2021
160,00 euro/muaj

RR. “MIHAL DURI”,

buze rruge | 39 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 39 M2, ambient i rregulluar.

Botuar më 17/01/2021
29.000 leke
)