Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

5 MIN NGA BULEVARDI I RI,

Paskuqan, sapo kalon lumen Tirana | 300 M2 | 600 Euro

Jepet me qera godine 1 katshe, 300 M2, lartesia 5m, bosh, oborr perpara per 5 makina,...

Botuar më 16/08/2018
600,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 12/08/2018
25.000 leke

RR. "BARDHYL"

prane Boca Kafe, | 20 M2 | 40.000 Leke

Jeen me qera dy objekte biznesi gjysmebodrum 60m² dhe, 20 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, jepet per secilin 20.000 leke ose

Botuar më 18/08/2018
40.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

afer restorant Gjeli | 30 M2 | 25.000 Euro

Shitet dyqan, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
25.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

buze rruge | 58 M2 | 150.800 Euro

Shitet dyqan, 58 M2, 1 banjo, verande, gjendja: shume e mire, me hipotek. Dyqani ushtron aktivitet prej vitesh. shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/08/2018
2.600,00 euro/m2

TEK SELVIA

buze rruge | 62 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 62 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per zyra, noter, avokat, dentist, parukeri, rrobaqepsi, uje drita 24h, me parket

Botuar më 18/08/2018
35.000 leke

RR. "SAMI FRASHERI"

qendra Metropol, perballe Drejtorise se Policise | 38 M2 | 280 Euro

Jepet me qera dyqan, 38 M2, bosh, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per zyra

Botuar më 18/08/2018
280,00 euro/muaj

OKAZION!! RR. “IDRIZ DOLLAKU”

Lagjia Ali Demi | 25 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, me hipotek, kati I, me tualet,

Botuar më 17/08/2018
1.800,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

rruga Condor Center | 26 M2 | 42.000 Euro

Shitet ambient modern, 26 M2, ne katin e trete brenda qendres tregtare, me shkalle elektrike, kamera etj. E mobiluar ose bosh. Me hipoteke. (Mundesi qeraje 200 Euro)

Botuar më 17/08/2018
42.000,00 euro

KOMBINAT

tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari | 72 M2 | 48.000 Euro

Shitet dyqan ( 60 me Hipoteke ), me punime gipsi, system aspirimi, nje salle e madhe, salle tjeter me e vogel, 2 tualete me dy hyrje, verand perpara. Shitet per arsye emigrimi, 72 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al. (666euro/m²)

Botuar më 17/08/2018
48.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

buze rruge, kati parene nivel me trotuarin | 51 M2 | 199.000 Euro

Shitet dyqan i rregulluar me punime gipsi, system aspirimi, der me fasad xhami, cepen automatic, tualet, eshte me qera, me Hipoteke. Shitet per arsye emigrimi, 51 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
199.000,00 euro

TIRANE E RE

mbas Diplomat 1, rreshti dyte, ne pallat te Ri | 85 M2 | 37.000 Euro

Shitet ambient, me Hipotek, gjysem nen nivel, tualet, fasad xhami ne hyrje, me cepen, dyshemeja dhe muret te veshura me pllaka, e pershtatshme per lojra fati, bilardo, sall internet, punishte duralumini, 85 M2, Shitet per arsye emigrimi. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/08/2018
37.000,00 euro