Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MYLSYM SHYRI

Ngjitur me Geox | 16 M2 | 600 Leke

Dyqan perfekt per biznes, buze rruges kryesore, 16 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, Dyqani eshte pa banjon e perfshire

Botuar më 06/08/2020
600 leke/muaj

RRUGA HIM KOLLI

KONFERENCA E PEZES, | 12 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 12 M2, pershtatet per biznese

Botuar më 06/08/2020
16.000 leke

RR. "MAHMUT FORTUZI",

mbrapa lapidarit Vojo Kushi | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar.

Botuar më 06/08/2020
15.000 leke

PALLATI ECO MARKET

NE KRYQEZIMIN E RR. DIBRES ME RR. RIZA CEROVA - PRANE MEDRESESE | 57.1 M2 | 108.490 Euro

Afer farmacise 10 shitet dyqan 20 m larg rruges kryesore (Dibres), 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh,, 57.1 M2, I pershtatshem per dyqan, zyra, farmaci, dentist, autoshkolle, rrobaqepsi, pastrim kimik, avokat, noter, laborator mjekesor, qender estetike si dhe aktivitete te tjera

Botuar më 06/08/2020
108.490,00 euro

PALLATI ECO MARKET

NE KRYQEZIMIN E RR. DIBRES ME RR. RIZA CEROVA - PRANE MEDRESESE TEK FARMACIA 10 | 57.1 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ( nuk perfshin taksen e cila paguhet nga qiramarresi), 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh i pershtatshem per dyqan, 57.1 M2, zyra, farmaci, dentist, autoshkolle, rrobaqepsi, pastrim kimik, avokat, noter, laborator mjekesor, qender estetike si dhe aktivitete te tjera

Botuar më 06/08/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA BARHYL

ne kryqezim me rrugen Hoxha Tasim | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, buze rruge, 30 M2, 1 banjo, kondicioner, qepen me telekomande

Botuar më 06/08/2020
30.000 leke

NE VENDIN ME TE MIRE NE RRUGEN E KAVAJES

buze rruge,perballe kishes katolike | 140 M2 | 840.000 Euro

Shitet dyqan i shkelqyer per cdo lloj biznesi cilesor.Me fasade te gjere xhami.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem agjensia RE-AL., 140 M2

Botuar më 06/08/2020
840.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 40 M2 | 168.000 Euro

Shitet dyqan 40 m2,me fasade te gjere.Ne zone shume te mire per biznes.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 40 M2

Botuar më 06/08/2020
168.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 63 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan 63 m2---i rikonstruktuar totalisht.Prane bar Oslo.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 63 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
200.000,00 euro

NE VENDIN ME TE MIRE TEK ZOGU I ZI

brenda unazes ,buze rruge | 60 M2 | 318.000 Euro

Okazion!!!Shiten dy dyqane secili nga 60 m2--me fasade te gjere xhami.Aktualisht njeri eshte i dhene me qera (1750 Euro /muaj).I restauruar totalisht,i pershtatshem per cdo biznes.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 60 M2

Botuar më 06/08/2020
318.000,00 euro
)