Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI TIRANE

Ali Demi Tirane | 34 M2 | 58.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi tek ish Uzina gjeologjike SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyq...

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo llo...

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU", PALLATI NORD CONSTRUCTION,

afer Prokurorise se Tiranes | 11 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 11 M2

Botuar më 29/05/2020
15.000 leke

RR. "BILAL XHAFERI",

mbrapa Shtepise se Ofertave | 17 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 17 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar. I pershtatshem per rrobaqepsi, dentist, zyre, etj.

Botuar më 29/05/2020
23.000 leke

ISH AMBASADA JUGOSLLAVE

Rruga e Durresit | 86 M2 | 75.000 Euro

Shitet ambient biznesi, I pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. Ndodhet ne 1 pallat ekzistues , me hipoteke te rregullt, 86 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 29/05/2020
75.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Rruga e Bogdaneve | 40 M2 | 60.000 Euro

Shitet ambient zyre/dyqan, siperfaqe 40 m2, me Hipoteke, e mobiluar, tualet, kati o, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bisnese te ndryshme si, klinik dentare, noteri, zyre avokatie e etj., 40 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161016

Botuar më 29/05/2020
60.000,00 euro

CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 36 M2 | 58.000 Euro

Shitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambient mjaft i pershtatshem per zyre,klinika,dyqan etj. Aktualisht me qera afatgjate. Me dokumenta te rregullta hipotekore, 36 M2, kati 3

Botuar më 29/05/2020
58.000,00 euro

QENDER, RRUGA MINE PEZA

Qender, Rruga Mine Peza | 35 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Dyqan, open space, bosh, siperfaqe 35 m², kondicioner, tualet, buze rruge, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si klinike dentare, zyre noteriale, zyre avokatie … etj., 35 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4271418

Botuar më 29/05/2020
550,00 euro

UNAZA E RE

prane Bosforit | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, kati 1, 1 banjo, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 29/05/2020
15.000 leke/muaj

OKAZION: SHITET DYQAN PARUKERI

Rruga Riza Cerova | 35 M2 | 70 Euro

Shitet dyqan i mobiluar si parukeri, me certifikate pronesie. Dyqani eshte 35 m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire dhe ne vend shume te pershtatshem per cfare do lloj biznesi, 35 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/05/2020
70,00 euro

RRUGA PETRO NINI LUARASI

Jepet Me Qera Dyqani siper shkolles se Baletit. | 52 M2 | 450 Leke

Dyqani eshte perdorur per 15 vjet si Farmaci, 52 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, depo, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/05/2020
450 leke/muaj

RR. MIHAL GRAMENO

prane shkolle sshkolles se Baletit, buze rruges kryesore | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 29/05/2020
35.000 leke
)