Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "5 MAJI",

mes qendres Concord Center dhe tregut industrial, | 240 M2 | 175200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. "5 Maji",, mes qendres Concord Center dhe tregut industrial,, 240 M2, 175.200 euro
Përshkrim

Shitet ambient biznesi, 240 M2, lartesi 4m, uje dhe drita, oborr, e pershtatshme per cdo lloj biznesi si: call center, rrobaqepesi, magazinim malli industrial, etj.Me hipoteke te rregullt

730,00 euro/m²

Botuar më 15/05/2019

Telefon