Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE,

rr. “Loni Ligoti” | 157 M2 | 70.000 Euro

Shitet ambient, 157 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me fasd xhami, me tualet, ak...

Botuar më 15/09/2019
70.000,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 12/09/2019
2.000,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA"

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, parukeri, dentist, minimarket ose biznese te tjera private.

Botuar më 15/09/2019
25.000 leke

UNAZA E RE,

rr. “Loni Ligoti” | 157 M2 | 70.000 Euro

Shitet ambient, 157 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me fasd xhami, me tualet, aktualisht Bilardo&Playstation, i pershtatshm per biznese. Aktualisht me qera 25.000 leke shitet per arsye emigrimi. I blere 78.000 Euro shitet okazion

Botuar më 15/09/2019
70.000,00 euro

OFERTE SPECIALE, TEK KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve tek lulishtja | 29 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan, 29 M2, me tualet, me bodrum ne perdorim

Botuar më 15/09/2019
55.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”, BERBALLE 7 XHUXHAVE

Shitet ose kembehet palester, kati II | 188 M2 | 413.600 Euro

Aktualisht ne gjendje pune, 188 M2, me hipoteke, me biznes te ngritur. Mund te kembehet me ap, mund te jepet edhe me qera 1300 E i diskutueshem. Shitet

Botuar më 14/09/2019
413.600,00 euro

RR. FROSINA PLAKU

perballe ish Ami Event | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, kati 2, ne pallat te ri

Botuar më 14/09/2019
1.500,00 euro

RRUGA E KAVAJES

500m poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 linear, mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike dhe laborator dentar. (mund te kembehet me prone tjeter si apartament, kredi, etj)

Botuar më 14/09/2019
175.000,00 euro

TEK MEDRESEJA,

perballe xhamise, prane tregut te rrobave, | 10 M2 | 15.000 Leke

Jepen me qera 2 dyqane 22m² dhe, 10 M2, kati 1, 1 banjo, secili dyqan, ambiente te rregulluara. 25.000 leke dhe

Botuar më 14/09/2019
15.000 leke

RR. SULEJMAN DELVINA

tek stadiumi Dinamo | 57 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 57 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, parukeri, zyre avokatie, ekonomiste etj

Botuar më 13/09/2019
35.000 leke

RRUGA E DURRESIT

tek Intesa San Paulo | 25 M2 | 30.000 Leke

25 M2, e Pershtatshme per cdo lloj Biznesi

Botuar më 13/09/2019
30.000 leke/muaj

RR. TEODOR KEKO

mbrapa Alpha Bank | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 65 M2

Botuar më 13/09/2019
20.000 leke