Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “ASIM VOKSHI”,

prane stacionit te trenit dhe arkives se shtetit, | 90 M2 | 252000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. “Asim Vokshi”,, prane stacionit te trenit dhe arkives se shtetit,, 90 M2, 252.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan, 90 M2, Ambient i rregulluar

2.800,00 euro/m²

Botuar më 09/12/2018

Telefon