Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. ‘ALI DEMI”, NGJITUR ME KARBURANT GEGA OIL,

buze rruge | 255 M2 | 892500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. ‘Ali Demi”, ngjitur me karburant Gega Oil,, buze rruge, 255 M2, 892.500 euro
Përshkrim

Shitet ose jepet me qera WOOD GREEN MARKET, sip, 255 M2, aktualisht ne pune, totaisht i kompletuar, me kliente dhe biznes te ngritur prej 7 vitesh. Me hipoteke. (Shitja e biznesit 100.000 Euro). Shitja e ambientit

3.500,00 euro/m²

Botuar më 12/09/2019

Telefon