Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK ASTIRI

afer kafe Artistit | 15 M2 | 100 Euro

Jepet me qera dyqan, 15 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/03/2021
100,00 euro/muaj

FIER, PAS GJIMNAZIT TE RI

Rruga Skenderbeu, pas Gjimnazit te ri | 45 M2 | 30.000 Euro

Shitet market i kompletuar me frigorifer dhe rafte. Perreth marketit ka oborr dhe perpara hapesire mbuluar e cila mund te mbyllet, Sip brenda 45 m2 dyqani me hipoteke, siperfaqe jashte e mbuluar 25 m2 dhe rreth 200 m2 oborr te gjelberuar., 45 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Marketi ka klientel te rregullt. Shitet per arsye largimi nga Fieri.

Botuar më 08/03/2021
30.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT PRANE ISH AMBASADES JUGOSLLAVE NE TIRANE (ID 4171194)

Rr. Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave | 39 M2 | 65.000 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 39 m²(33 m² me hipoteke) , kati 0, open space, tualet, fasade xhami me mundesi reklamimi, orientim me diell.I pershtatshem per dyqan ose zyre., 39 M2, Property ID : 4171194

Botuar më 08/03/2021
65.000,00 euro

SHITET ZYRE , MYSLYM SHYRI, PRANE KARBURANT KASTRATIT, RRUGA HIM KOLLI, NE TIRANE (ID 4161018)

Myslym Shyri prane Karburant Kastratit, rruga Him Kolli | 25 M2 | 45.000 Euro

Shitet ambjent per zyre ne pallat te ri, siperfaqe 25 m², me hipoteke, kati 0, me parket, wc, open space, e pershtatshme per zyre kontabiliteti, zyre noterie etj. Orientim me drite lindje- jug., 25 M2, Property ID :4161018 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
45.000,00 euro

OKAZZION!!!AMBIENT PER DYQAN OSE MAGAZINE NE SHITJE PRANE STADIUMIT DINAMO, TIRANE (ID 4171159)

Prane Stadiumit Dinamo | 72 M2 | 75.000 Euro

Shitet Ambient per Dyqan ose Magazine me siperfaqe 72 m² (66 m2 me hipoteke) me fasade xhami . kati 0 , tualet, orietimi me diell., 72 M2, Property ID : ID 4171159 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
75.000,00 euro

DYQAN ME QERA TEK 21 DHJETORI NE TIRANE (ID 4271533)

21 Dhjetori, afer Bar Oslo | 50 M2 | 700 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space,siperfaqe 50 m², kati 0, tualet, hapje elektronike, mundesi reklamimi, i pershtatshem per cdo lloj biznesi., 50 M2, Property ID : 4271533 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
700,00 euro

DYQAN NE SHITJE TEK BULEVARDI ZOGU I PARE ,PRANE CIRKUT TE TIRANES (ID 4171213)

Bulevardi Zogu i Pare , prane cirkut te Tiranes | 65 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan , siperfaqe 65 m² me hipoteke, kati 0, me tualet , bosh, open space, fasade xhami, orientimi me diell,rreshti i dyte i pershtatshem per zyra ., 65 M2, Property ID : 4171213 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
160.000,00 euro

BLLOK

prane Sheshit Willson | 80 M2 | 40.000 Leke

Bllok, Rruga Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe totale 80 m², kati perdhe. Dyqan posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, kondicioner, tualet, qepen elektrik, gjithashtu dhe bodrum te shfrytezueshem prej 40 m².Jepet me qera 40000 Lek ne muaj., 80 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
40.000 leke/muaj

PRANE VASIL SHANTO

Shkolla Vasil Shanto | 66.5 M2 | 130.000 Euro

Ambient komercial per shitje, 66.5 M2, 1 banjo, vendparkim

Botuar më 08/03/2021
130.000,00 euro

JEPET 2 AMBJENT NE 1 ME QIRA 25 M2 SHESHI NEN TEREZA RR KULLAT BINJAKE

Jepet 2 ambjent ne 1 me qira 25 m2 Sheshi Nen Tereza Rr Kullat Binjake | 25 M2 | 350 Euro

Jepet 2 ambjent ne 1 me qira 25 m2 Sheshi Nen Tereza Rr Kullat BinjakeMe siperfaqe 25m2. Kati 3Organizohet: •OPEN SPACE • BOSH•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•BOSH • ne kushte te mira•zone lehtesisht e aksesueshme •me PllakaCmimi : 350 euro 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 050, 25 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
350,00 euro
)