Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve, tek lulishtja | 29 M2 | 55000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Okazion! Komuna e Parisit, Brenda pallateve, tek lulishtja, 29 M2, 55.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan me hipotek te rregullt, 29 M2, +bodrum ne perdorim dhe tualet te rregullt. Pershatet per zyre, klinike, parukeri-estetik, call center etj. Numer ne greqi 00306942636942

55.000,00 euro

Botuar më 19/03/2020

Telefon
)