Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 10/10/2019
278.400,00 euro

SHITET AMBIENT BIIZNESI ME HIPOTEKE!! TEK SELVIA, RR. "DIBRES", NE RRUGE KRYESORE

prane pastiçeri Arbri, perballe Doutchcolour | 62.5 M2 | 1.350.000 Euro

Shitet Klinike Dentare me fasade xhami nga rruga kryesore, i ndare ne 3 ambiente (me 2 poltrona te rinj, dhome sterilizimi, grafi, autoklav, etj) sip, 62.5 M2, kati 2, Totalisht i kompletuar me aparatura te reja te kohes se fundit, arredim i ri modern.

Botuar më 14/10/2019
1.350.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NE QENDER,

pallati Raiffaisen, | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dubles, 150 M2, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, i pershtatshem per banim ose zyra.

Botuar më 14/10/2019
600,00 euro

MBI QYTETIN STUDENTI,

rr. "Pjeter Budi", kompleksi Ana | 59 M2 | 56.050 Euro

Shitet dyqan me hipoteke 30m² + verande 28m², sip. totale, 59 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. (pranohet dhe me kembim automjeti me vleren deri ne 12.000 Euro). Çmimi shitjes

Botuar më 14/10/2019
56.050,00 euro

RR. “MUHAMET DELIU”, PRANE RESTORANT FRESKUT,

buze rruges kryesore | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera afat gjate Bar/Kafe - Piceri - Fast/Food (pula te pjekura), sip. brendshme 90m², me verande te shfrytezuyeshme, 100 M2, aktualisht ne pune, me klientele dhe biznes te ngritur prej 2 vitesh. (qeraja e diskutueshme ne varesi te kohe zgjatjes).

Botuar më 13/10/2019
50.000 leke

RR. “MUHAMET DELIU”, PRANE RESTORANT FRESKUT,

buze rruges kryesore | 100 M2 | 145.000 Euro

Shitet Bar/Kafe - Piceri-Fast/Food (pula te pjekura), sip. brendshme 90m², me verande te shfrytezuyeshme, 100 M2, aktualisht ne pune, me klientelte dhe biznes te ngritur prj 2 vitesh. Me hipoteke. Çmimi shitjes objektit

Botuar më 13/10/2019
145.000,00 euro

RR. "SALI BUTKA"

pallati Hamzai, ish NSHRAKU | 114 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 114 M2, kati 1, me tualet.

Botuar më 13/10/2019
50.000 leke

RR. “ALI DEMI”, PERBALLE ISH LOKAL PIRRO MANIT,

ne zone shume te mire | 51 M2 | 73.000 Euro

Shitet ambient, 51 M2, ka funksionuar si Klinike Gjinekologjike, kompletuar totalisht, i ndare ne 3 ambiente, tualet. Me hipoteke.

Botuar më 13/10/2019
73.000,00 euro

OKAZION! KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve, tek lulishtja | 29 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek te rregullt, 29 M2, +bodrum ne perdorim dhe tualet te rregullt. Pershatet per zyre, klinike, parukeri-estetik, call center etj

Botuar më 13/10/2019
55.000,00 euro

RR. "BARRIKADAVE",

tek GAleria, | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, 1 banjo, bosh, ambient i rregulluar.

Botuar më 12/10/2019
25.000 leke

RR. GAQO PASHO

ne kryqezim me rr. Njazi Meka, buze rruge | 55 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 55 M2, kati 1, 1 banjo, me dokumenta te rregullta. I pershattshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 12/10/2019
25.000 leke
)