Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MIDIS SHKOLLES SE KUQE DHE GJIMNAZIT PARTIZAN

Shkolla kuqe | 21 M2 | 1.200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Midis shkolles se kuqe dhe gjimnazit partizan, Shkolla kuqe, 21 M2, 1.200 euro
Gjendja: e re
Përshkrim

Jepet me qera ose ne shitje dyqani, i pershtatshem per parukeri Pallat i ri, 21 M2, gjendja: e re

1.200,00 euro/m²

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)