Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQANE NE SHITJE - NE QENDER TE RRUGES SE DURRESIT PRANE MINISTRISE SE ARSIMIT

ne rruge kryesore | 60 M2 | 210.000 Euro

Perfekt si pozicion.prej 30 vitesh me qera te sigurte,shitet per arsye banimi jashte Shqiperise, 60 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/06/2022
210.000,00 euro

DYQANE NE SHITJE - NGA 21-SHI TEK URA VASIL SHANTO,PRANE SHKOLLES SABAUDIN GABRANI

buze rruges kryesore | 28 M2 | 215.000 Euro

Dyqani ka funksionuar gjithe keto vite me qera per shkak te pozicionimit shume te mire.eshte marre qeraja per nje vit ne dore., 28 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 30/06/2022
215.000,00 euro

DYQAN ME QERA, RR. E DIBRES PRANE SHKOLLES “SERVETE MACI” NE TIRANE (ID 4271697)

Rr. Dibres, prane Shkolles “Servete Maci” | 20 M2 | 410 Euro

Jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 20 m², kati 0, buze rruge kryesore, fasade xhami, e rikonstruktuar, e shtruar me parket, e pershtatshme per dyqane te ndryshme si noter, avokat, agjensi te ndryshme turistike, imobilare etj.Jepet me qera 50.000 Leke Bruto (tatim fitimi i perfshire), 20 M2, Property ID : 4271697 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/06/2022
410,00 euro

SHITET BAR-RESTORANT NE ZONEN E STADIUMIT DINAMO (ID 4171349)

Stadiumi Dinamo | 82 M2 | 250.000 Euro

Shitet bar restorant me siperfaqe 82 m2, me hipoteke ne zonen e Stadiumit Dinamo. Ambjenti shitet i kompletuar me te gjitha pajisjet, disponon kuzhine me vete, banakun si dhe tualet.Cmimi 250000 euro., 82 M2, Property ID : 4171349 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/06/2022
250.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E DON BOSKOS PRANE FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4271464)

Don Bosko, prane FIORI DI BOSKO | 95 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Ambjent Biznesi Open Space, ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 95 m², kati 0, 2 tualete, me mundesi ndarjeje ne 2 ambjente, fasade xhami, verande 50 m², e shfrytzueshme rreth e rrotull dyqanit, orientim me diell.I pershtatshem per Zyre, Dyqan, Bar-Kafe, Piceri, etj. Jepet me qera 600 euro, 95 M2, Property ID : 4271464 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/06/2022
600,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE KOMPLEKSIT SPORTIV ALI DEMI! (ID 4271747)

Ali Dem | 84 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi prane Kompleksit Sportiv Ali Demi. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 84 m², ndodhet buze rruge dhe eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si zyra, supermarket, pastrim kimik etj.Cmimi 500 euro., 84 M2, Property ID : 4271747 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/06/2022
500,00 euro

AMBJENTE NE SHITJE - RR HOXHA TAHSIN

pazari ri | 17.8 M2 | 26.700 Euro

Kati 2. Me ashensor Siperfaqe 17.8 m2 Organizohet : Open space1 banjoOfrohet: Ndodhet ne drendsi te pallatitBosh Cmimi i qerase:15000 lek 1 qera/ 1garanciCmimi shitjes: 1500€/m2 [ID SP 003 ], 17.8 M2, 1 banjo

Botuar më 30/06/2022
26.700,00 euro

AMBJENTE NE SHITJE - 21 DHJETORI

SUPER OKAZION!!! DYQAN NE SHITJE TE 21- DHJETORI | 54 M2 | 160.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te Rr. Frederik Shiroka 21 Dhjetori.Mund te perdoret per restorant,bar,klinike,zyra etj.Ambjenti eshte me sip.54 m2.Organizohet ne:Ambient Open Space,Tualet.Ndodhet prane 21 Dhjetori ne nje zone perfekte per biznes.Ndodhet buze rruges kryesore si dhe ka ambient te shfrytezueshem per reklamim.Ekstra:~Lartesia e dyqanit eshte 4,7 metra., 54 M2, Aktualisht eshte dhene me qera me kontrate 3 vjecare me 900 mije leke ne muaj,por qe eshte revokueshme sepse palet kane rene dakort qe ne fillim.Per me shume info na kontaktoni!

Botuar më 30/06/2022
160.000,00 euro

DYQANE ME QERA - RR.KAVAJES

JEPET DYQAN KOMERCIAL ME QERA ME SIP.130 M2 TE KOMPLEKSI ARLIS | 130 M2 | 1.500 Euro

Jepet dyqan komercial me qera te Kompleksi Arlis,Square 21.Dyqani eshte me siperfaqe 130 m2.Organizohet ne:~ Ambient Open Space~ 2 Tualete.Ambjenti disponon dhe verande para.Mund te perdoret per klinike,zyre,lokale,restorant,etj.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 130 M2

Botuar më 30/06/2022
1.500,00 euro/muaj

DYQANE NE SHITJE - PROFARMA

SHITET NJESI ME SIP.78 M2 TE PROFARMA,BRRYLI | 78 M2 | 193.600 Euro

Shitet njesi me vendodhje te Profarma,Brryli. Dyqani eshte me siperfaqe 77.47 m2. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 78 M2

Botuar më 30/06/2022
193.600,00 euro
)