Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 09/07/2018
230.000,00 euro

DURRES LAGJIA 6

rruga Bashkimi | 15 M2 | 9.750 Euro

Shite ambjent,, 15 M2, DOKUMENTA TE RREGULLTA, CERTIFIKATE PRONESIE, I PERSHTATSHEM PER ZYRE, KEPUCARI, BERBER ETJ

Botuar më 18/07/2018
650,00 euro/m2

RRUGA QEMAL STAFA

perballe shkolles se Kuqe, buze rruge kryesore | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, gati per pune, pallat i ri, me hipoteke. Aktualisht bar kafe, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 18/07/2018
30.000 leke

SHKOZET

Durres | 30 M2 | 40.000 Euro

Shiten dy dyqane,, 30 M2, secili, kati I, me verande perpara 5m, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shiten te ndara ose te dyja sebashku, me hipoteke. Totali 80.000 Euro, me vete secili

Botuar më 18/07/2018
40.000,00 euro

BESIM ALLA

Misto Mame pallati buze rruge | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2 dyqane 60m2 cmimi 28000 leke ne muaj dhe tjetri, 85 M2, 1 banjo, secila

Botuar më 18/07/2018
30.000 leke/muaj

RR. TEFTA TASHKO

Te shkolla Ismail Qemali | 15 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2

Botuar më 18/07/2018
15.000 leke

BESIM ALLA

Misto mame pallati buze rruge | 40 M2 | 21.000 Leke

Jepen me qera 2 dyqane 30 m2 njeri 18000 leke total ne muaj dhe tjetri, 40 M2, 1 banjo, secila

Botuar më 18/07/2018
21.000 leke/muaj

RR. NDRE MJEDA

mbrapa qendres Globe, tek pallati 13 katesh | 75 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ose shitet ambjent(500euro/m²), 75 M2, kati 0 I pershtatshem per cdo lloj biznesi, tualet, instalime, I mbyllur me qepen, ka funksionuar si bilardo, qeraja

Botuar më 18/07/2018
15.000 leke

RR. "DURRESIT",

tek Busti i Adem Jasharit, | 37 M2 | 9.000.000 Leke

Shitet dyqan me hipoteke, 37 M2, 1 banjo, 1/2 Bodum, ambient i rikonstruktuar

Botuar më 18/07/2018
9.000.000 leke

RRUGA "MINE PEZA",

50m larg Prokurorise | 16 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, 16m verande perpara, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 18/07/2018
19.000 leke

RR. “5 MAJI”,

perballe Nish Kimikes, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 70 M2, lartesia 3.70m², e rrethuar.

Botuar më 18/07/2018
20.000 leke