Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA E PARISIT

pallatet e hawait kulla nr.2 | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, me vetrate dhe qepen. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/01/2020
15.000 leke/muaj

RR. METUSH LULI

Shkolla e Bashkuar, ngjitur me konviktin e vajzave te mjeksise | 202 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan, 202 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per call center. Ne gjende shume te mire, kati 0

Botuar më 23/01/2020
1.200,00 euro/muaj

RR. "RIZA CEROVA"

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje per ambient per thonj, | 40 M2 | 10.000 Leke

E kompletuar totalisht, 40 M2, qeraja.

Botuar më 23/01/2020
10.000 leke/person

TEK ZOGU I ZI

perballe Ring Center | 40 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 1 banjo, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 23/01/2020
400,00 euro

PRANE SHESHIT WILLSON

Tirane e Re, perballe Fakultetit te Drejtesise,rruga Milto Tutulani | 20 M2 | 180 Euro

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar më 23/01/2020
180,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 75 M2, Cmimi.

Botuar më 23/01/2020
25.000 leke

DON BOSKO

Rruga Androkli Kostallari | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet dyqan me qera (Parukeri), 20 M2

Botuar më 23/01/2020
20.000 leke

RR."KONGRESI I MANASTIRIT"

100M perballe spitalit te femijeve | 70.5 M2 | 180.000 Euro

Shitet ap., 70.5 M2, kati 1, pallat ekzistues, me hipoteke. I pershtatshem per biznes privat.Pallat i ndertuar ne vitin 1980

Botuar më 23/01/2020
180.000,00 euro

RRUGA "BAJRAM CURRI",

tek Oxhaku, prane xhamise Xhura | 130 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, 1 banjo, i rregulluar, i pershtatshem per OJF, zyra, depo farmaceutike, klinike, etj. 0695129535

Botuar më 23/01/2020
45.000 leke

RR. “5 MAJI"

brenda qendres tregtare Concord | 42 M2 | 1.302.000 Euro

Shitet ambient per biznes, 42 M2, me hipoteke

Botuar më 23/01/2020
1.302.000,00 euro
)