Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES

Bulevardi kryesor, tek ish kinema Iliria | 35 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Durres, Bulevardi kryesor, tek ish kinema Iliria, 35 M2, 25.000 leke
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, kati zero + oborr 40m, i pershtatshem per dyqan, zyre klinike dhe ambient sherbimi. totalisht i rikonstruktuar.

25.000 leke/muaj

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)