Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION! KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve, tek lulishtja | 29 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek te rregullt, 29 M2, +bodrum ne perdorim dhe tualet te rregullt. Pershatet per zyre, klinike, parukeri-estetik, call center etj. Numer ne greqi 00306942636942

Botuar më 08/04/2020
55.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Perball Spitali Amerikan 3 | 150 M2 | 225.000 Euro

Tiranë shitet dyqan okazion Përball Spitali Amerikan 3. Dyqani sipërfaqe 150m2, kati përdhe, Ambient i hapur me dy qepena. Cmimi okazion 1.500€m2. Dyqani jepet dhe me Qira. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 132, 150 M2

Botuar më 08/04/2020
225.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRRI

PRANE KARBURANTIT | 32 M2 | 270.000 Euro

Dyqan ne rruge kryesore, i rikonstruktuar nga e para dhe cdo gje e re, siperfaqe 32m2, me tualet, aktualisht e dhen me qera me cmimin 800€/muaj, 32 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Ambient i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe biznesi. Kontaktoni per me shume info dhe mundesine e nje vizite ne prone

Botuar më 07/04/2020
270.000,00 euro

BUZE RRUGES BARDHYL

Ne Ndertese te re | 118 M2 | 361.000 Euro

Shite dyqan kati 0 i nje pallati te ri me siperfaqe 94m2 neto osw 118m2 me gjithe te perbashketat, mbi 4 metra lartedi dhe 6 metra ball rruge, aktualisht i dhen me qera 1300€/muaj, 118 M2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, I pershtashem per cdo lloj aktiviteti dhe biznesi

Botuar më 07/04/2020
361.000,00 euro

RR. KAVAJES

Perballe ish Policise Bashkiake | 25 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2

Botuar më 06/04/2020
40.000 leke

RR. “KAVAJES”, TEK 21 DHJETORI,

buze rruge kryesore | 45 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2, me fasade xhami, totalisht i rikonstruktuar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 06/04/2020
90.000 leke

RR. “BESIM FAGU”,

buze rruge, tek kryqezimi lavazhit, 300 m poshte spitalit 2 Amerikan | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 90 M2, ambient i rregulluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, farmaci, klinika mjekesore te ndryshme, banka, furre buke, etj. Cmim provizore

Botuar më 06/04/2020
30.000 leke

ISH MISTO MAME,

tek blloku Çabej | 120 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 120 M2, ambient i rregulluar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi si: magazine, etj.

Botuar më 06/04/2020
50.000 leke

PRANE RESTORANT DURRESIT,

rr. "Ferit Xhajko" | 30 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, ambient i rregulluar, me tualet.

Botuar më 06/04/2020
40.000 leke

KRUJE RRUGA E KALASE

Ngjitur pazarit te vjeter Kruje | 410 M2 | 3 Euro

Shiten ambiente dyqanesh me hipotekeSiperfaqja e ndertimit 210m2 + 200m2 shesh i lire me te drejte zgjerimi nga ana jug lindore me gjith plan projekti per katin e dyte dhe te treteNe rrugen kryesore 50 m larg Kalase, 410 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 3 banjo, tarrace, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Leje per shtim katesh

Botuar më 03/04/2020
3,00 euro
)