Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 18/11/2019
168.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 14/11/2019
7.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

kompleksi Orion | 25 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 20/11/2019
18.000 leke

MEDRESEJA

kryqezim Rr. Riza Cerova me Rr. Dibres, Pallati i ECO Market | 57.1 M2 | 108.490 Euro

Shitet dyqan, 57.1 M2, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per dyqan, zyra, farmaci, dentist, autoshkolle, rrobaqepsi, pastrim kimik, avokat, noter, laborator mjekesor, qender estetike si dhe aktivitete te tjera.

Botuar më 20/11/2019
108.490,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek Bar Ikona | 157 M2 | 220.000 Euro

Shitet dyqan, 157 M2, kati 1, 1 banjo, bodrum, bosh

Botuar më 20/11/2019
220.000,00 euro

RR. "GJERGJ LEGISI"

LAPRAKE, BLLOKU "GINTASH", PERBALLE FUSHES SE SPORTIT | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan mishi, 35 M2, kati I, i pershtatshem edhe per aktivitete te tjera tregtare, jepet me afat te gjate

Botuar më 19/11/2019
25.000 leke

PRANE SHKOLLE HARY FULTZ

Buze Unaze | 25 M2 | 250 Euro

Jepet me qira dyqan, 25 M2, Buze rruge

Botuar më 19/11/2019
250,00 euro/muaj

KOMBINAT

tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari | 72 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan ( 60 me Hipoteke ), me punime gipsi, system aspirimi, nje salle e madhe, salle tjeter me e vogel, 2 tualete me dy hyrje, verand perpara, 72 M2, Shitet per arsye emigrimi ( 625 Euro/m2 ). Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
45.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES SE DURRESIT

buze rruge | 21 M2 | 160.000 Euro

Shitet Dyqan me Hipoteke, Njesi, me tualet, e rregulluar shume mire, me fasade xhami, cepen, 21 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
160.000,00 euro

FIER, PAS GJIMNAZIT TE RI

Unaza Skenderbeu | 50 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera market, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, me artikuj te perzier i kompletuar me frigorifera e vitrina aktualisht ne pune

Botuar më 19/11/2019
10.000 leke/muaj

RR. GRIGOR HEBA

prane Stadiumit Stelman Stelmasi | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar më 19/11/2019
20.000 leke

RR.ZEF JUBANI

TIRANA E RE | 18 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, sherben per parukeri ose biznese te ndryshme

Botuar më 19/11/2019
20.000 leke
)