Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ASTIR

UNAZA E RE | 42 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
ASTIR, UNAZA E RE, 42 M2, 20.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera dyqan per cdo lloj aktiviteti, 42 M2, Ka korent 3 fazore dhe uje 24 ore

20.000 leke

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)