Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE XHAMISE NE ALI DEMI

Ali Demi prane Xhamise | 310 M2 | 186.000 Euro

OKAZION!!!!Ne Tirane ne Ali Demi prane Xhamise SHITET Dyqan me sip 310 m2. Ne katin ...

Botuar më 26/11/2023
186.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN HOXHA TAHSIM, NE AFERSI TE OPTIKA ROMA NE TIRANE (ID 4171441)

Rruga Hoxha Tahsim, ne afersi te Optika Roma | 39 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan me certifikate pronesie, siperfaqe, 39 m², kati zero ne nje pallat te ri, buze rruge, tualet, vetrate xhami. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Cmimi 165000 Euro, 39 M2, Property ID : 4171441 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
165.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI NE SHITJE BUZE RRUGES NE RRUGEN E DIBRES TEK SHKOLLA E BASHKUAR NE TIRANE (ID 4171434)

Rruga e Dibres, tek Shkolla e Bashkuar | 60 M2 | 185.000 Euro

Shitet ambjent biznesi buze rruges, kati 0, open space , siperfaqe totale 60 m² (2.4 lartesi). E pershtatshme per klinika , zyra sherbimi te ndryshme, studio, ose cdo aktivitet tjeter biznesi. Cmimi 185.000 euro ., 60 M2, Property ID : 4171434 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
185.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES RRUGA DRITAN HOXHA (ID 4171291)

Laprake, rruga Dritan Hoxha | 37 M2 | 47.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqja totale 37 m², neto 32 m², me hipoteke, ndodhet ne katin perdhe, pallat i ri, open space, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti biznesi. Dyqani eshte e investuar ne ndricim, me parket.Cmimi 47000 euro., 37 M2, Property ID : 4171291 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
47.000,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA NDRE MJEDA, (ID 4271804)

Rruga Ndre Mjeda | 70 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, siperfaqja 70 m², kat i 0, organizohet ne 1 ambjent te vetem open space, tualet, jepet bosh. E pershtatshme per zyra dhe aktivitete te ndryshme. Ndodhet ne zone te aksesueshme dhe me interes. Cmimi 400 euro neto., 70 M2, Property ID : 4271804 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
400,00 euro

KODRA E DIELLIT

mbikalimi i Komunes se Parisit | 200 M2 | 900 Euro

Ambient biznesi me qira, 200 M2, 1 ambjent, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, parkim i perfshire ne cmim

Botuar më 29/11/2023
900,00 euro/muaj

JEPET DYQAN ME QERA TE MEDRESEJA

Jepet dyqan me qera te Medreseja | 33 M2 | 50.000 Leke

Jepet dyqan me qera te Medreseja , 33 m2 kati 1 , open space .VR034, 33 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 29/11/2023
50.000 leke/muaj

JEPET ME QERA DYQAN MINE PEZA

PRANE POLICISE | 22 M2 | 60.000 Leke

ME FASADE XHAMI PER CDO LLOJ BIZNESI, 22 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 29/11/2023
60.000 leke

JEPET ME QERA DYQAN DON BOSKO

PRANE VIZION PLUS | 25 M2 | 350.000 Leke

ME FASADE XHAMI BUXE RRUGE, 25 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 29/11/2023
350.000 leke

JEPET DYQAN ME QERA MINE PEZA

PRANE QENDRES | 50 M2 | 900 Euro

RRUGE KRYESORE, 50 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 29/11/2023
900,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES RRUGA DRITAN HOXHA (ID 4171291)

Laprake, rruga Dritan Hoxha | 37 M2 | 47.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqja totale 37 m², neto 32 m², me hipoteke, ndodhet ne katin perdhe, pallat i ri, open space, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti biznesi. Dyqani eshte e investuar ne ndricim, me parket.Cmimi 47000 euro., 37 M2, Property ID : 4171291 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
47.000,00 euro
)