Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENT NE SHITJE - OKAZION!! BLV. "BAJRAM CURRI", BUZE RRUGE,

prane Kesh-it | 42.7 M2 | 115.290 Euro

Shitetn bodrum me sip. 81.84m², me hipoteke me cmim 600 E/m² si dhe dyqan me siperfaqe, 42.7 M2, me hipoteke, me çmim

Botuar më 01/02/2023
2.700,00 euro/m²

DYQAN FURRE BUKE NE SHITJE - RRUGA SELAUDIN ZORBA

afer fabrikes se kepuceve | 79 M2 | 1.185.000 Euro

Shitet ose jepet me qera biznesi i Furres se Bukes, 79 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte aktivitet i ngritur, Mundesi dhenie me qera mujore 80000 Leke.

Botuar më 01/02/2023
15.000,00 euro/m²

DYQAN NE SHITJE TEK RRUGA E BARRIKADAVE, PRANE GJIMNAZIT SAMI FRASHERI (ID 4171385)

Rruga e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri | 18 M2 | 65.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe 18m², kati 0 ne nje pallat te ri te vitit 2021. Dyqani eshte i pajisur fasade xhami, bosh, tualet.Dyqani ndodhet ne rruge dytesore( aksesi me rrugen kryesore per 1 minute).Cmimi 65. 000 euro., 18 M2, Property ID : 4171385 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
65.000,00 euro

JEPET DYQAN ME QERA NE RRUGEN FORTUZI, NE TIRANE (ID 4271791)

Rruga Fortuzi | 30 M2 | 600 Euro

Jepet dyqan me qera me siperfaqe 30 m² , kati 0 buze rruge , open space, bosh, tualet , me fasade xhami dhe mundesi per reklamim. Dyqani eshte i investuar, i pershtatshem per ambjent zyrash. Cmimi 600 euro, 30 M2, Property ID : 4271791 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
600,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA NDRE MJEDA, (ID 4271804)

Rruga Ndre Mjeda | 70 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, siperfaqja 70 m², kat i 0, organizohet ne 1 ambjent te vetem open space, tualet, jepet bosh. E pershtatshme per zyra dhe aktivitete te ndryshme. Ndodhet ne zone te aksesueshme dhe me interes. Cmimi 400 euro neto., 70 M2, Property ID : 4271804 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
400,00 euro

JEPET ME QERA DYQAN TEK RRUGA E DURRESIT, PRANE ZOGUT TE ZI (ID 4271807)

Rruga e Durresit, prane Zogut te Zi | 69 M2 | 700 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 69 m², open space, tualet. I pershtatshem per biznese te ndryshme si dyqan, zyra, etj. Jepet me qera 700 euro, 69 M2, Property ID : 4271807 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
700,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA E DIBRES, PRANE KOMPLEKSIT ARLIS (ID 4271803)

Rruga e Dibres | 94 M2 | 1.300 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, siperfaqja 95 m², kat i 0 ne pallat te ri, organizohet ne 1 ambjent te vetem open space, tualet, jepet bosh, punime te reja, korridor, fasade xhami qe ofron mundesi reklamimi, lartesi 5m. Hapsire e mjaftueshme per ta organizuar si Duplex. E pershtatshme per banka, institucione te ndryshme, zyra, klinika etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar..., 94 M2, Property ID : 4271802 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
1.300,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT BUZE RRUGE (ID 4171366)

Rruga e Durresit | 29 M2 | 60.000 Euro

Shitet DyqanSipefaqe me dy hipoteka perkatesisht 14 m² dhe 15 m²Gjysembodrum me ekspozim dhe akses direkt ne TrotuarI pershtatshem per aktivitet Tregtar dhe aktivitet Sherbimi. Cmimi 60000 Euro, 29 M2, Property ID : 4171366 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
60.000,00 euro

JEPET DYQAN ME QERA - RRUGA 5 MAJ

JEPET DYQAN ME QERA - RRUGA 5 MAJ | 155 M2 | 1.200 Euro

JEPET DYQAN ME QERA~ 155 M2~ KATI 0~ NJE TUALET~ PALLAT I RI~TE RRUGA 5 MAJI~ CMIMI 1200 EUROKONTAKTONI 0676722221A800, 155 M2, 1 banjo

Botuar më 01/02/2023
1.200,00 euro

DYQAN NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT PRANE AMBASADES AMERIKANE NE TIRANE (ID 4171380)

Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane | 100 M2 | 325.000 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, ne rruge kryesore, siperfaqe 100 m², me Hipoteke, kati 1, open space, fasade xhami, 2 tualete, orientimi Lindje – Jug.Shitet 325000 euro, 100 M2, Property ID : 4171380 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
325.000,00 euro
)