Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET DYQAN ME QERA NE RRUGEN FORTUZI, NE TIRANE (ID 4271791)

Rruga Fortuzi | 30 M2 | 600 Euro

Jepet dyqan me qera me siperfaqe 30 m² , kati 0 buze rruge , open space, bosh, tualet , me fasade xhami dhe mundesi per reklamim. Dyqani eshte i investuar, i pershtatshem per ambjent zyrash. Cmimi 600 euro, 30 M2, Property ID : 4271791 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
600,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA NDRE MJEDA, (ID 4271804)

Rruga Ndre Mjeda | 70 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, siperfaqja 70 m², kat i 0, organizohet ne 1 ambjent te vetem open space, tualet, jepet bosh. E pershtatshme per zyra dhe aktivitete te ndryshme. Ndodhet ne zone te aksesueshme dhe me interes. Cmimi 400 euro neto., 70 M2, Property ID : 4271804 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
400,00 euro

JEPET ME QERA DYQAN TEK RRUGA E DURRESIT, PRANE ZOGUT TE ZI (ID 4271807)

Rruga e Durresit, prane Zogut te Zi | 69 M2 | 700 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 69 m², open space, tualet. I pershtatshem per biznese te ndryshme si dyqan, zyra, etj. Jepet me qera 700 euro, 69 M2, Property ID : 4271807 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
700,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA E DIBRES, PRANE KOMPLEKSIT ARLIS (ID 4271803)

Rruga e Dibres | 94 M2 | 1.300 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, siperfaqja 95 m², kat i 0 ne pallat te ri, organizohet ne 1 ambjent te vetem open space, tualet, jepet bosh, punime te reja, korridor, fasade xhami qe ofron mundesi reklamimi, lartesi 5m. Hapsire e mjaftueshme per ta organizuar si Duplex. E pershtatshme per banka, institucione te ndryshme, zyra, klinika etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar..., 94 M2, Property ID : 4271802 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
1.300,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT BUZE RRUGE (ID 4171366)

Rruga e Durresit | 29 M2 | 60.000 Euro

Shitet DyqanSipefaqe me dy hipoteka perkatesisht 14 m² dhe 15 m²Gjysembodrum me ekspozim dhe akses direkt ne TrotuarI pershtatshem per aktivitet Tregtar dhe aktivitet Sherbimi. Cmimi 60000 Euro, 29 M2, Property ID : 4171366 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
60.000,00 euro

JEPET DYQAN ME QERA - RRUGA 5 MAJ

JEPET DYQAN ME QERA - RRUGA 5 MAJ | 155 M2 | 1.200 Euro

JEPET DYQAN ME QERA~ 155 M2~ KATI 0~ NJE TUALET~ PALLAT I RI~TE RRUGA 5 MAJI~ CMIMI 1200 EUROKONTAKTONI 0676722221A800, 155 M2, 1 banjo

Botuar më 01/02/2023
1.200,00 euro

DYQAN NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT PRANE AMBASADES AMERIKANE NE TIRANE (ID 4171380)

Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane | 100 M2 | 325.000 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, ne rruge kryesore, siperfaqe 100 m², me Hipoteke, kati 1, open space, fasade xhami, 2 tualete, orientimi Lindje – Jug.Shitet 325000 euro, 100 M2, Property ID : 4171380 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
325.000,00 euro

LIQENI THATE

prane rruges kryesore | 50 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan me fasade te vendiluar, ne rruge kryesore gje qe e ben me te favorshme zhvillimin e biznesit. Dyqani ka 5 metra lartesi ,mundesi kjo per ta kthyer ne dyqan dy-katesh., 50 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 01/02/2023
140.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Prane Kryqezimit | 59 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan i pershtatshem per biznese te ndryshme, me lokacion teper te favorshem., 59 M2, 1 banjo

Botuar më 01/02/2023
350,00 euro

DYQAN ME QERA NE RRUGEN KARL GEGA, PRANE MULLIRIT NE TIRANE (ID 4271758)

Rruga Karl Gega | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Dyqan ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 60 m², kati 1, kondicioner, tualet, Fasade xhami, orientim me diell. I pershtatshem per fast food, dyqan peshku ect. Mund te perdoret gjithashtu dhe si ambjent zyre. Jepet me qera 300 euro, 60 M2, Property ID : 4271758 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
300,00 euro
)