Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 28/05/2020
460,00 euro/muaj

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, k...

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RR. “ELBASANIT”, NE KRAH TE DEGES SE THESARIT,

pallati Viero, | 45 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ambient njesi biznesi, me sip, 45 M2, I rregulluar dhe m biluar me arkiktet. Arredim bashkohor, tualet, kondicioner. Me 4 poste pune. Jepet per zyra ose biznes tjeter privat

Botuar më 31/05/2020
320,00 euro

PRANE ETC

Perballe piramides. | 62 M2 | 600 Euro

Ambjent per zyra, i mobiluar., 62 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
600,00 euro/muaj

BLLOK

Rruga Ismail Qemali | 120 M2 | 1.000 Euro

Bllok, Jepet me Qira Ambjent per zyra. Ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri cilesor, 120 M2, 1 banjo, Ambjenti organizohet nga 1 hapsire e madhe, 2 te vogla te organizuara sipas aktivitetit te urshtruar, dhe 1 tualet.Jepet me qira bosh, i pershtatshem per zyra.

Botuar më 30/05/2020
1.000,00 euro/muaj

RRUGA BARDHOK BIBA

jepet me qera | 157 M2 | 800 Euro

Dublex, 157 M2, bosh

Botuar më 30/05/2020
800,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

jepet me qira | 20 M2 | 120 Euro

Zyre me siperfaqe, 20 M2, Kati 2. Pallat i ri. E kompletuar totalsiht. Me tualet brenda

Botuar më 29/05/2020
120,00 euro/muaj

NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT

Perballe me Qendren Kristal | 40 M2 | 250 Euro

Jepet me qira zyre me siperfaqe, 40 M2, kati 2. Pallat i ri. Zyra arredohet nga vete pronaret. Pamje nga rruga.

Botuar më 29/05/2020
250,00 euro/muaj

PAZARI RI

Pazari Ri | 60 M2 | 300 Euro

Pazari i Ri, jepet me qera Zyre, siperfaqe 60 m2, kati 1 me ashensor. Zyra eshte Open Space, tualet, kondicioner, e gjithe me parket, fasad xhami qe mundeson reklamimin e biznesit tuaj. E pershtatshme per zyre avokatie, parukeri, zyre kontabiliteti, agjensi etj, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 29/05/2020
300,00 euro

RR. “MYSLYM SHYRI”, NE HYRJE TE TREGUT ÇAM,

ne ndertim bashkohor, pallat me punime teper cilesore | 113 M2 | 550 Euro

Jepet me qera per zyre 2+1, 113 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, grila me komand, sallon ndenje, orientim nga Jugu, sistem ngrohje/ftoje. (Jepet dhe me post parkimi nentoke me çmim te arsyeshem). Çmimi pa parkim

Botuar më 29/05/2020
550,00 euro

RRUGA E KAVAJES, PRANE XHAMISE

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 110 M2 | 510 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, bosh, siperfaqe 110 m², kati i 2, zyra eshte e ndare ne dy ambiente , 90 m² dhe 20 m², tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyre avokatie, mapo etj., 110 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261377

Botuar më 28/05/2020
510,00 euro

MYSLYM SHYRI, RRUGA HIM KOLLI

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli | 25 M2 | 40.000 Euro

Shitet Zyre ne pallat te Ri, siperfaqe 25 m² me Hipoteke, kati 0, tualete , zyra eshte ne proces rikonstruksioni, e pershtatshme per zyre avokatie/noterie, zyre kontabiliteti etj., orientimi lindje-jug, 25 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161017

Botuar më 28/05/2020
40.000,00 euro
)