Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI NE TIRANE (ID 4261451)

Bulevardi Gjergj Fishta prane Kompleksit Delijorgji ne Tirane | 97 M2 | 700 Euro

Jepet me qera zyre, bosh, siperfaqe 97 m², kati i 8 me ashensor, e gjithe zyra e shtruar me parket, 3 ambjente, tualet, ballkon, kondicioner, fasade xhami, mundesi reklamimi.Jepet me qera 700 euro pa taksa., 97 M2, Property ID : 4261451 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
700,00 euro

SHALLVARET

Shallvaret | 90 M2 | 600 Euro

Japim zyre te mobiluar me qera tek Shallvaret.Zyra ka siperfaqe 90 m2 dhe eshte e ndare ne dy ambiente.Totalisht e mobiluar dhe investuar.Cmimi eshte 600 euro neto.Per me shume na kontaktoni., 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
600,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA TEK 21 DHJETORI PAS HOTEL MONDIALIT (ID 4261622)

Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondialit | 100 M2 | 650 Euro

Jepet zyre me qera, siperfaqe 100 m², kati 4, me ashensor, 3 ambiente, tualet, ballkon, i sapoinvestuar me dyer, dritare, hidrosanitare te reja, e shtruar e gjitha me parket. E pershtateshme per nje sere aktivitet si per call center, klinik dentare, zyre kontabiliteti, avokatie etj. Ka orientim me diell. Jepet dhe per banim per qendrim afatgjate.Jepet me qera 650 euro, 100 M2, Property ID : 4261622 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
650,00 euro

ZYRE ME QERA NE ZONEN RRUGEN E KAVAJES PRANE RAIFFEISEN BANK NE TIRANE (ID 4261621)

Rruga e Kavajes, afer Raiffeisen Bank | 77 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri, bosh me k\bufe, siperfaqe 77 m², kati 11 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.Cmimi 350 euro., 77 M2, Property ID : 4261621 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA TEK 21 DHJETORI PRANE HOTEL MONDIAL, (ID 4261599).

Tek 21 Dhjetori prane Hotel Mondial, | 75 M2 | 350 Euro

Jepet zyre me qera, ndodhet ne katin e 3, pallat i ri, ashensor, siperfaqe 75 m², 2 ambiente me kondicionere, tualet, ballkon, i shtruar me parket. Ideale per klinik, zyra te ndryshme, qender estetike etj. Cmimi 350 euro., 75 M2, Property ID : 4261599 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro

ZYRE ME QERA NE KOMPLEKSIN SQUARE 21 NE TIRANE (ID 4261620)

Ne kompleksin Square 21 | 65 M2 | 420 Euro

Jepet me qera zyre 1+1, siperfaqa 65 m², kati 2 banim ne pallat te ri me ashensor. Organizohet ne 2 ambiente, tualet, ballkon. Ndodhet ne nje nder komplekset me prestigjoze te Tiranes me kerkesa te larta per ambiente zyrash.Cmimi 420 Euro, 65 M2, Property ID : 4261620 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
420,00 euro

ZYRE ME QERA NE BLLOK PRANE JURIDIKUT NE TIRANE (ID 4261619)

Bllok, afer Juridikut, | 160 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri te mire administruar, bosh, zyra eshte e organizuar ne 5 ambiente te ndara me njera tjetren, 3 tualete, 2 ballkone, siperfaqe totale eshte 160 m², 2 hyrje te ndryshme, kati 1 me ashensor (i dyti nga toka), zyrat kane sistem qendror chiller te shperndare ne cdo ambient te saj, ajo pozicionohet ne zonat me elitare te qytetit.Jepet me qera 1200 EURO Bruto, 160 M2, Property ID : 4261619 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
1.200,00 euro

ZYRE ME QERA NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI NE TIRANE (ID 4261618)

Tek Bulevardi Gjergj Fishta Afer Kompleksit Delijorgji, | 98.86 M2 | 650 Euro

Jepet me qera zyre, bosh, siperfaqe m98.86 m² , kati 4 me ashensor ne pallat te ri, kondicioner, i shtruar i gjithi me parket, zyra organizohet ne: 2 ambjente, soxhorno, 2 tualete,ballkon, i pershtatshem per call center, zyre avokatie.Cmimi 650 euro i diskutueshem., 98.86 M2, Property ID : 4261618 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
650,00 euro

ZYRE ME QERA NE RRUGEN MINE PEZA PRANE ROSSMANN LALA NE TIRANE (ID 4261437)

Rr. Mine Peza , prane Rossmann Lala | 125 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 125 m², kati 2 me ashensor, 4 ambjente, 2 tualete, koridor qe lidh te gjitha dhomat, kondicioner, orientim me diell.I pershtatshem per Klinike Dentare, Zyre Informatike, Klinike Okulistike, Agjensi etj, 125 M2, Property ID : 4261437 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
800,00 euro

AMBJENT BIZNESI ME QERA NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT PRANE PASTICERI SOMEG (ID 4261617)

Ne zonen e Myslym Shyrit prane pasticeri Someg | 147 M2 | 1.200 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, siperfaqja 147 m², kat i 2, 5 ambjente, 2 tualete, kondicioner ne cdo dhome, parket, depo, jepet e mobiluar ose jo, fasade xhami me mundesi reklamimi, i pershtatshem per zyra, call center, klinika ose aktivitete te ndryshme biznesi., 147 M2, Property ID : 4261617 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
1.200,00 euro
)