Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE NJE NGA ZONAT ME ELITARE TE TIRANES

persa I perket zhvillimit te aktivitetit, ne katin e II te Twin Towers, kullat binjake, ne bulevardin kryesor, | 460 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambient, me fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe v...

Botuar më 17/08/2018
1,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT

Rr. Geroge Bush | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, ne pallat te ri, kati 4, e mobiluar, me kondicioner, tualet, orientimi, 30 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke

RRUGA MINE PEZA

jepet me qera ambjent per zyra | 190 M2 | 500 Euro

Bosh, me fasade xhami te madhe, kati i 2, i ndare ne disa ambjente, guzhine, tualet, mundesi reklamimi, orientim me diell. Disa ndarje jane me mure gipsi gje qe mundeson dhe shembjen e tyre duke e bere nje ambjent te hapur, 190 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/08/2018
500,00 euro

BLLOK

perballe LSI | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, i pershtatshem per zyre, i restauruar totalisht, 2 kondicioner, tualet, orientimi jug, 60 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/08/2018
300,00 euro

RR. DIBRES, AFER PROKURORISE

Rr. Qemal Stafa | 115 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 per zyre, ne pallat te Ri, kati 3 me ashensor, bosh, 2 tualete, ballkon, kondicioner, 115 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/08/2018
35.000 leke

PERBALLE PARLAMENTIT,

rr. "George W. Bush", ngjitur me zyren e Tatimeve, | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 30 M2, kati 2, i mobiluar, me tualet, me kondicioner. Çmimi pa taksa

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke

RR."DERVISH HIMA"

tek Ambasador 2 | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, 70 M2, e kompletuar

Botuar më 20/08/2018
500,00 euro

DONIKA KASTRIOT

pas kullave ne bulevard | 155 M2 | 1.200 Euro

Jepen me qera ambjent per zyra, 155 M2, kati 4, ashensor

Botuar më 20/08/2018
1.200,00 euro

TIRANE E RE,

tek stadiumi "Dinamo", rr. "Gjik Kuqali" | 35 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera apartament-garsoniere, 35 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per zyre e biznes, me kondicioner dhe vend parkimi

Botuar më 18/08/2018
18.000 leke/muaj

TEK RR HAXHI DALLIU

afer Prokuroris | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Zyre me dy ambjente te medha me fasad te madhe xhami qe palosen, verand, 4 vende parkimi, kati 1 ne nivel me token, siperfaqe e brendshme, dhe verand 80 m2, jepet zyra ose biznese te ndryshme, 120 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
550,00 euro

AFER SHESHIT WILLSON

afer LSI | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre ( Ap 1+1 ) bosh, ballkon, kondicioner, kati 2, 50 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro