Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ISH BLLOKU,

ne nje zone shume te mire | 40 M2 | 125000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Zyra
Tek ish Blloku,, ne nje zone shume te mire, 40 M2, 125.000 euro
Përshkrim

Shitet zyre, 40 M2, totalisht e restauruar me punime te kohes dhe teper cilesore. Me hipoteke. Agjensia Origjinal: origjinalagjensipronash@gmail.com

125.000,00 euro

Botuar më 18/08/2019

Telefon