Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK BLV. GJERGJ FISHTA

Tek Blv. Gjergj Fishta | 527 M2 | 5.200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Tek Blv. Gjergj Fishta, Tek Blv. Gjergj Fishta, 527 M2, 5.200 euro
5 banjo
Përshkrim

Tek Blv. Gjergj Fishta jepet me qira zyra ne nje pallati te ri dhe shume cilesor. Eshte i organizuar nga 2 ambiente open space dhe 5 tualete. Ambientet kane siperfaqe prej 527 m2, 299m2, 197m2 dhe 97m2 ,fasade xhami nga rruga kryesore, sistem kondicionimi dhe ajrimi. Te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803., 527 M2, 5 banjo

5.200,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)