Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI ZHAN'D ARK

prane Shallvareve | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 shume e pershtatshme per zyra, studjo etj, 60 M2, kati 2, me punime shume cilesore dhe luks

Botuar më 09/07/2020
350,00 euro

RRUGA ELBASANIT

ngjitur me Ambasaden Amerikane | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 40 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon

Botuar më 09/07/2020
25.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Qender | 151 M2 | 600 Euro

Rruga e Kavajes, prane Qendres, jepet me qera Zyre, siperfaqe 151 m2, duplex, kati 7 me ashensor. Apartamenti ndahet ne 5 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone, bosh. Jepet per aktivitete te ndryshme si call center, zyre marketingu, zyre arkitekture etj. Orientimi me Diell.Jepet me qera 600 Euro ne Muaj me Taksa te Perfshira., 151 M2, 2 banjo

Botuar më 09/07/2020
600,00 euro

RRUGA MINE PEZA

afer Kafe Flora | 140 M2 | 650 Euro

Rruga Mine Peza, prane Kafe Flora, jepet me qera Zyre, siperfaqe 140 m2, kati 2 ne pallat ekzistues. Zyra ndahet ne 5 ambiente, 2 tualete, ballkon, bosh, i gjithi me parket. Jepet per aktivitete te ndryshme si call center, zyre marketingu, zyre arkitekture etj. Orientim me Diell.Jepet me qera 650 Euro ne Muaj me Taksa te Perfshira., 140 M2, 2 banjo

Botuar më 09/07/2020
650,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

ngjitur | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera partamenti 2+1 i pershtshem per zyere ne katin e 5 te nje pallati 12 katesh i ndodhur ngjitur me shkollen e baletit. Parket punime tepr cilesore, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/07/2020
400,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

afer Gjykates se Faktit | 143 M2 | 500 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, afer Gjykates se Faktit, jepet zyre me qera, siperfaqja 143 m2, kati 4 me ashensore. Zyra organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete, ballkon, kondicioner. E pershtatshme per biznese te ndryshme si zyra avokatie, noterie, kontabiliteti, agjensi, klinike dentare etj, 143 M2, 2 banjo

Botuar më 09/07/2020
500,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

afer maternitetit | 130 M2 | 1.000 Euro

Bulevardi Zogu I, prane Maternitetit, jepet me qera Zyre, siperfaqe 130 m2, kati 1 me ashensor. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente, 2 tualete, i gjithi me parket, me 2 kondicionere, i pershtatshem per biznese te ndryshme, si call center, zyra te ndryshme etj. Orientim me Diell.Jepet me qera 1 000 Euro ne Muaj, 130 M2, 2 banjo

Botuar më 09/07/2020
1.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT, PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA

Rruga e Elbasanit, perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra, bosh, me kundrabufe, i ndare ne 5 ambjente, siperfaqe 150 m², kati i 2 me ashensore, koridor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne cmim perfshihet taksa 15% dhe pagesa e administrimit te pallatit., 150 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261386

Botuar më 09/07/2020
500,00 euro

RRUGA E KAVAJES. PALLATI I ANGELOS

ndermjet globit dhe condorit, | 85 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2 ashensor i ndhur ne rrugen e kavajes ndermjet globit dhe condorit pallatet e palestres angelos, apartameti jepet bosh vetem me kundrabufe, shume e pershtashme zyra, 85 M2, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 09/07/2020
280,00 euro/muaj

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klinike dentare, zyra etj., 80 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, 3 dhoma pune,1 depo,1 ballkon,1 holl pritje. (Mund edhe te shitet)

Botuar më 09/07/2020
460,00 euro/muaj
)