Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI ZOGU I PARE

prane Ministrise se Drejtesis | 55 M2 | 245 Euro

Jepet me qera Ambient per Zyre ( Ap 1+1 ), ne pallat ekzistues, kati 2 banim, sip 55 m2, e sapo rinovuar komplet, e shtruar me parket, kondicioner, ballkon, koridor qe lidh te gjitha ambientet, aneks gatimi vec., 55 M2

Botuar më 22/09/2020
245,00 euro/muaj

RRUGA GEORGE W. BUSH

perballe Toptanit | 108 M2 | 550 Euro

Ne Qender, perballe "Toptanit" , jepet me qira ZYRE 2+1 me siperfaqje neto 108 m2. ZYRA dodhet ne nje ndertim te ri cilesor, dhe i orientuar nga Jugu. Organizohet ne holl me dalje ne ballkon, kuzhine, dy dhoma, dy tualete dhe ballkon. Orientimi nga Jugu i jep mundesine te kete ndricim natyral pjesen me te madhe te dites., 108 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 22/09/2020
550,00 euro/muaj

BLLOKU

Tirane | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ambjent per zyre, i pershtatshem per ambjente te ndryshme biznesi, me hapsire komode,, 120 M2, kati 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/09/2020
400,00 euro/muaj

RR. MAHMUT FORTUZI

tek rruga e Barrikadave | 26 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambient, 26 M2, 1 banjo, i pershtatshem per rrobaqepesi, zyre

Botuar më 21/09/2020
15.000 leke

BULEVARDI ZOGU I PARE

prane Ministrise se Drejtesis | 55 M2 | 245 Euro

Jepet me qera Ambient per Zyre ( Ap 1+1 ), ne pallat ekzistues, kati 2 banim, sip 55 m2, e sapo rinovuar komplet, e shtruar me parket, kondicioner, ballkon, koridor qe lidh te gjitha ambientet, aneks gatimi vec., 55 M2

Botuar më 21/09/2020
245,00 euro/muaj

BLLOK

Rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 650 Euro

Bllok, Rruga Nikolla Tupe, jepet me qera Ambient Komercial, siperfaqe 120 m2, kati 3 me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone, ne gjendje shume te mire dhe i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh, bosh, kondicioner.Jepet me qera 650 Euro ne muaj, 120 M2, 2 banjo

Botuar më 21/09/2020
650,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

afer gjykates se faktit | 143 M2 | 500 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, afer Gjykates se Faktit, jepet zyre me qera, siperfaqja 143 m2, kati 4 me ashensore. Zyra organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete, ballkon, kondicioner. E pershtatshme per biznese te ndryshme si zyra avokatie, noterie, kontabiliteti, agjensi, klinike dentare etjJepet me qera 500 Euro ne muaj, 143 M2, 2 banjo

Botuar më 21/09/2020
500,00 euro

URA E TABAKEVE

tek gjykata e apelit | 40 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient tek gjykata e apelit, ambienti ndodhet buze rruge dhe me tualet dhe ne nje zone te shume te aksesueshme, 40 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 21/09/2020
400,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO

prane tij | 118 M2 | 215.000 Euro

Shitet Super Ambjent Biznesi me open Space hapsire teper e pershtatshme per zhvillimin e biznesit , ambjenti ndodhet buze rruge, me fasad xhami, i rikonstrukturuar totalisht me te gjitha kushtet, 118 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2020
215.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Kontakt | 37 M2 | 200 Euro

Jepet zyre me qira tek kompleksi Kontakt, ne Rr. te Kavajes.Siperfaqja e zyres eshte 37m/2.Zyra ndodhet ne katin e 3-te ., 37 M2, 1 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 21/09/2020
200,00 euro
)