Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TE STADIUMI DINAMO TE PALLATI I RI

ne rrugen kryesore dhe afer pallateve 1 Maji | 115 M2 | 700 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Te stadiumi Dinamo te Pallati i ri, ne rrugen kryesore dhe afer pallateve 1 Maji, 115 M2, 700 euro
2 banjo, kati 2
Përshkrim

Jepet me qera zyre e paperdorur me pare, 115 M2, kati 2, 2 banjo, ne pallat te ri dhe shume cilesor. I pershtatshem per cfaredo lloj biznesi dhe zyre. Ambjent prestigjioz. Agjensi Imobiliare Jona. Cmim Bruto

700,00 euro/muaj

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)