Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MUHAMET GJOLLESHA

Muhamet Gjollesha | 100 M2 | 750 Euro

Super ambjent me qira, i pershtatshem per zyra e biznese te ndryshme. I nodhur ne rruge kryesore, fasade xhami, kati i 2. Ambjenti eshte i pajisur me sistemin e ngrohje / ftohjes. Cmimi: 750 euro Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, kontakto Glediusin ne nr 0676022313, 100 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 19/10/2018
750,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT, PRANE GJYKATES,

(midis Trendafilit te Bardhe dhe Grepit te Arte), | 35 M2 | 100 Euro

Jepet me qera zyre, 35 M2, (jo Avokat) e kompletuar me 2 tavolina zyre + ambient te perbashket per mbledhje, takime pune, etj. Çmimi per secilin

Botuar me 19/10/2018
100,00 euro

RR."QEMAL STAFA"

afer Shkolles se Kuqe | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyra, 50 M2, kati 2, Taksa 15% e perfshire ne cmim

Botuar me 19/10/2018
30.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Qendra Condor | 110 M2 | 550 Euro

Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, 110 M2, kati 2

Botuar me 18/10/2018
550,00 euro/muaj

TIRANE

Rruga Hoxha Tahsim | 100 M2 | 500 Euro

Kuzhina, i investuar, pozicion i favorshem gjeografik, dopio xham, 100 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, parket, kondicionim - Future Home Ali Demi

Botuar me 18/10/2018
500,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 220 M2 | 1.100 Euro

Ambienti eshte i pershtatshem per klinika, zyra ose call center etj.Ndodhet ne rruge kryesore, 220 M2, kati 2

Botuar me 18/10/2018
1.100,00 euro/muaj

RRUGA E BARRIKADAVE

Turdiu Center | 100 M2 | 3.000 Euro

Jepet ambient me qira në katin e 1 të Qendrës së Biznesit.Qendra Turdiu një nga ndërtesat më luksoze të Tiranës, ndodhet në Rrugën e Barrikadave në krah të 9-katësheve, 100 M2, 1 banjo

Botuar me 18/10/2018
3.000,00 euro

TIRANE

Rruga Hoxha Tahsim | 85 M2 | 450 Euro

Kuzhina, e investuar, kubature e rregullt, 85 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, kondicionim, parket, dopio xham - Future Home Ali Demi

Botuar me 18/10/2018
450,00 euro/muaj

RR. RRESHIT COLLAKU

pas pallatit te shallvares ne hyrje te rruges Myslym Shyri | 64 M2 | 350 Euro

Jepet me qera per zyra hyrje 2+1, 64 M2, kati 2, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 18/10/2018
350,00 euro

RR. ALEKSANDER MOJSIU

perballe me godinen e Kinostudjos | 700 M2 | 840.000 Euro

Shitet ambjent, 700 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar me 18/10/2018
1.200,00 euro/m2