Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Barikatave”, ish Konema 17 Nentori | 49 M2 | 210.000 Euro

Shitet zyre me hipoteke, 49 M2, perfshire ambientet e perbashketa. Cmim me TVSH

Botuar më 22/05/2019
210.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA,

Kompleksi Siri | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient biznesi, 80 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, i pershtashem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 21/05/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

jepet me qera Apartament zyre 2+1 | 90 M2 | 500 Euro

Ne pallat te Ri shume cilesore, bosh, siperfaqe 90 m², kati 4, 2 ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, grila mbuton, fasade e ventiluar, ndertim i ri, xhama termike, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
500,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Prane Vizion Plusit, buze rruges | 160 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre me 4 ambiente, 120 m2 brendeshmet dhe 40 m2 verande (pamje e lire dhe relaksuse), kati i 5 me ashensor, plus guzhina me vehte mund te vendoset nje k/bufe, abienti hyres teper i bollshem, , 2 tualete, orientim me diell, 160 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
400,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

prane shkolles Sami Frasheri | 118 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament / Zyre 3+1 ne pallat te Ri, guzhina ne vehte, bosh me kontrabufe, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, mundesi reklamimi. Ne Cmim perfshire dhe garazhi, 118 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
500,00 euro

DON BOSKO

jepet me qera ambient open space | 860 M2 | 3.500 Euro

Kati 2, buze rruge, ne gjendje shume te mire, ndricim i bollshem, 4 tualete, ka disa ndarje te vogle per zyra, hyrje nga 2 ane, hyrje te vecanta, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyra, palester, etj. DREAM ALBANIA Real Estate 069 606 2112 Jepet me qera 3500 Euro perfshire taksen, 860 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
3.500,00 euro

BLLOK

Rruga Sami Frasheri, prane LSI | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, kuzhina me vehte, kati 3 me ashensor, salloni i madh, koridor, 2 tualete, 2 ballkone ( njeri ballkon si verande), depo, orientim me diell, i pershtatshem per banim apo per zyra., 140 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
500,00 euro

VASIL SHANTO

afer Vodafonit | 70 M2 | 260 Euro

Jepet me qera Apartament/Zyre 1+1 bosh/gjysem i mobiluar, kati 4 i banimit, tualet, ballkon, orientim me diell, i rikonstruktuar totalisht, 70 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
260,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

afer qendres | 90 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi zyre, open space, pallat i Ri, bosh, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
600,00 euro

STADIUMI DINAMO

Rruga Sulejman Delvina | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra, bosh, 3 ambjente, kati 0, ne pallat egzistues, tualet, depo, koridor, orientim me diell, 75 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/05/2019
350,00 euro