Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE HYRJE TE MYSLYM SHYRIT

myslym shyri | 60 M2 | 280 Euro

Jepet me qera ambjent zyre buze rruge , e ndare ne dy ambjente, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi,si zyre, qender estetike etj,, 60 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2020
280,00 euro/muaj

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank | 100 M2 | 550 Euro

Jepet me qera per zyra ambient, 100 M2, kati 8, 1 banjo, me pamje shume te bukur nga sheshi. I rregulluar, kondicioner, i pershtatshem per qendra te ndryshme sherbimi, zyra, klinike, etj.

Botuar më 18/02/2020
550,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank, | 130 M2 | 169.000 Euro

Shitet ambient per zyra, 130 M2, kati 8, 1 banjo, me hipoteke. Shume te pershtatshem per aktivitet privat

Botuar më 18/02/2020
169.000,00 euro

PALLATET USLUGA

Stacioni i Trenit | 97 M2 | 400 Euro

Ambjent me QIRA për ZYRA tek pallati USLUGA, 97m2, kati i pare banim! Ambjenti eshte nje apartament i pershtatur per zyre me dy dhoma, salle te bollshme, korridor dhe 2 tualete.Ambjentet kanë kondicioner dhe ndricues zyrash., 97 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje

Botuar më 17/02/2020
400,00 euro/muaj

BLLOK

Brigada 8 | 45 M2 | 300 Euro

Jepet me qira zyre ne Bllok, e mobiluar, 45 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 17/02/2020
300,00 euro/muaj

RR. "NIKOLLA TUPE",

godina 7 | 135 M2 | 600 Euro

Jepet me qera per zyra 3+soxhorno, 135 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, ka funksionuar si zyra. Kuzhine e kompletuar.

Botuar më 17/02/2020
600,00 euro

STADIUMI DINAMO

prane tij | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, buz rruge i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ,me vend parkim ,open space, ne nje zone me facilitet te larte me zonat kryesore, 120 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 17/02/2020
1.000,00 euro/muaj

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 150 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera dyqan kati perdhe, 150 M2, Cmimi neto 3500 Euro muaj si dhe kati II 270m². Cmimi neto 3000 Euro ose ne total te dyja sebashku 420m². C mimi ne total neto

Botuar më 17/02/2020
5.000,00 euro

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku, ish Fast Food Zen, | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, buze rruges kryesore Cmimi neto pa taksa

Botuar më 17/02/2020
3.000,00 euro

RR. “MYSLYM SHYRI”,

ne hyrje te tregut Çam | 113 M2 | 550 Euro

Jepet me qera per zyre 2+1, ndertim bashkohor, pallat me punime teper cilesore, grila me komand. Sip, 113 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 1 ballkon, bosh, kati II me ashensor, orientim nga Jugu, sistem ngrohje/ftoje. (Jepet dhe me post parkimi nentoke me çmim te arsyeshem). Çmimi pa parkim

Botuar më 17/02/2020
550,00 euro
)