Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOLLA E BALETIT

ngjitur | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera partamenti 2+1 i pershtshem per zyere ne katin e 5 te nje pallati 12 katesh i ndodhur ngjitur me shkollen e baletit. Parket punime tepr cilesore, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/08/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES. PALLATI I ANGELOS

ndermjet globit dhe condorit, | 85 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2 ashensor i ndhur ne rrugen e kavajes ndermjet globit dhe condorit pallatet e palestres angelos, apartameti jepet bosh vetem me kundrabufe, shume e pershtashme zyra, 85 M2, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 14/08/2020
280,00 euro/muaj

GALERIA

QENDER RRUGA E BARRIKADAVE | 53 M2 | 600 Euro

JEPET ME QERA DYQANI NE FORME DUPLEKSI I PERSHTASHEM PER ZYRA I NDHUR NE KATIN E 2 BRENDA GALERIS ME SIPERFAQE TOTALE 53M2 I PERSHTashem PER ZYRA., 53 M2, kati 2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/08/2020
600,00 euro/muaj

RRUGA BARDHYL

afer kafe Bocca | 50 M2 | 400 Euro

Rruga Bardhyl prane Kafe BOCCA jepet me qera zyre me siperfaqe 50 m2, kati 1. Zyra organizohet eshte open space e mobiluar me tualet, kondicioner dhe mund te jepet per zyre avokatie, arkitekture, marketingu etj. Orientimi me Diell, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 14/08/2020
400,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga Tish Dahija | 40 M2 | 25.000 Leke

Komuna Parisit, Rruga Tish Dahija, Zyre me Qera siperfaqe 40 m2, kati 1, tualet, i pershtatshem cdo lloj bisnesi., 40 M2, 1 banjo

Botuar më 14/08/2020
25.000 leke

BLLOKU, RRUGA KOMUNA PARISIT

Blloku, Rruga Komuna Parisit | 119 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Zyre me siperfaqe 119 m², kati 2. Eshte e ndare ne 4 ambjente, tualet, ballkon, me kondicioner. Zyra ndodhen ne rruge kryesore dhe ka orientim drejt drites natyrale. Mund te perdoren per nje ser biznesesh si, call center, kurse gjuhesh te huaja, klinike dentare, zyre kontabiliteti, etj., 119 M2, Property ID : 4261404 www.dreamalbania.al

Botuar më 14/08/2020
600,00 euro

BLLOK

Rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 650 Euro

Bllok, Rruga Nikolla Tupe, jepet me qera Ambient Komercial, siperfaqe 120 m2, kati 3 me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone, ne gjendje shume te mire dhe i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh, bosh, kondicioner, 120 M2, 2 banjo

Botuar më 14/08/2020
650,00 euro

QENDER

Rruga e Kavajes | 147 M2 | 600 Euro

Rruga e Kavajes, prane Qendres, jepet Zyre me qera, siperfaqe 147 m2, kati 7 me ashensor. Zyra ndahet nga 5 ambiente, 2 tualete dhe 2 ballkone, jepet bosh. Jepet per aktivitete te ndryshme si call center, zyre marketingu, zyre arkitekture etj. Orientim me Diell.Jepet me qera 600 Euro ne Muaj me Taksa te Perfshira., 147 M2, 2 banjo

Botuar më 14/08/2020
600,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Tek Drejtoria e Policise Tirane | 20 M2 | 150 Euro

Jap me qera ambjent per zyra, 20 M2, kati 2, dhome + tualet, cmimi pa taksa

Botuar më 14/08/2020
150,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Tek Drejtoria e Policise Tirane | 65 M2 | 450 Euro

Jap me qera ambjent per zyra, 65 M2, e ndare ne 2 ambjente, cmimi pa taksa

Botuar më 14/08/2020
450,00 euro
)