Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA KAVAJES

Afer Kishes Katolike | 120 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rruga Kavajes, Afer Kishes Katolike, 120 M2, 400 euro i diskutueshem
2 banjo
Përshkrim

Jepet me qera ambjent per Zyra, Bosh, Siperfaqe 120 m2, pallat i ri me ashensor dhe me pamje nga rruga kryesore, i ndare ne 3 amjente, 2 tualete, kondicioner, dhe ballkon. ( ne cmim jan te pefshira dhe taxat ), 120 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

400,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)