Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 28/05/2020
460,00 euro/muaj

GREEN CITY

Kompleksi Sima | 70 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 per zyra Çmimi 27.000Leke/ muaj Bosh Punime cilesore Ashensor Kati 4, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2020
27.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 102 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient per zyre, me siperfaqe 102 m², kati 0, bosh, i rikonstruktuar totalisht, i ndare ne 3 ambiente pune, kuzhine me vete, tualet, 2 kondicioner, ambienti ndodhet ne nje zone shume te preferuar., 102 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261117

Botuar më 02/06/2020
700,00 euro

RR. LORD BAJRON

ngjitur me Gjykaten Administrative, Laprake | 26 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyre, 26 M2, sallon ndenje

Botuar më 02/06/2020
30.000 leke

ASTIRI, BULEVARDI I KASHARIT

Prane Molla | 107.8 M2 | 135.000 Euro

Ambjent Njesi, ne katin e pare teknik, i pershatshem per zyra, klinika, bashke me ambjent parkimi 58 m2. Siperfaqe Bruto 124.8, 107.8 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor

Botuar më 02/06/2020
135.000,00 euro

TE AMBASADA AMERIKANE

buze rruges se elbasanit | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre, 75 M2, kati 3, 1 banjo, e organizuar ne 3 ambjente, kuzhine, banjo dhe depo. Ofrohet e mobiluar me tavolina, kompjutera, TV, kolltuk etj. Agjenci imobiliare Jona

Botuar më 02/06/2020
400,00 euro/muaj

KRYQEZIMI: BLV ZOGU I - BLV I RI

Kryqezimi: BLV Zogu I - BLV i Ri | 30 M2 | 200 Euro

Zyre per qera.Ne fund te Bulevardit Zog I dhe ne kryqezim me Bulevardin e Ri, jepet me qera nje zyre 30 m katror, kati 2, me shkalle nga rruga. Cmimi 200 Euro. Internet 30Mbps dhe mirembajtje IT i perfshire ne cmim.0672040585, 30 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 02/06/2020
200,00 euro/muaj

NDODHET NE BLLOKUN GINTASH NE BUZE TE RRUGES SE DURRESIT

ne buze te rruges se Durresit | 46 M2 | 67.500 Euro

46 M2, 3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/06/2020
67.500,00 euro

NE KOMPLEKSIN TID (KOMPLEKSI NOBIS), TEK DIGA E LIQENIT,

me akses direkt me kuoten e sistemimit te kompleksit | 45 M2 | 650 Euro

Jepet me qera ambient per zyre, 45 M2, 1 banjo, kati perdhe. Ambjenti i mobiluar me dollap dhe tavolina per zyre. Ne qera perfshihen pagesat e: ujit, dritave, internetin, pagesa per administrim, pastrimi i zyres.

Botuar më 01/06/2020
650,00 euro

RRUGA LIDHJA E PRIZRENIT TIRANE

Rruga Lidhja e Prizrenit | 31 M2 | 35.000 Leke

Ne Tirane prane Gardes Rruga Lidhja e Prizrenit jepet me QERA dyqan me siperfaqe 31 m2. Dyqani ka nje tualet dhe eshte me qepen elektrik. Shume i pershtatshem per zyre, qender masazhi, qender kursesh, parukeri estetike etj.Cmimi 35.000 leke/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 31 M2, 2 ambjente, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/06/2020
35.000 leke/muaj

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 23.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 23.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/06/2020
23.000 leke/muaj
)